Aerogate Homes

Eladó családi ház
Budapest, XVII. kerület

+ 11 kép 1/14
127 000 000 Ft127 M Ft 1 032 520 Ft/m2
5 szoba
123 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 650 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Emődi Norbert
Duna House Bartók

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó egy tágas és jól megtervezett, tégla építésű családi ház a 17. kerületben, közel az M0 autóúthoz, mely ideális választás lehet akár két generáció együttélésére is. Az ingatlan 109 négyzetméteres, 26 négyzetméteres terasszal, 30 négyzetméteres garázzsal és 8 négyzetméteres kerti tárolóval büszkélkedhet, valamint egy bélélt kéménnyel is rendelkezik, amely maximális kényelmet biztosít az új tulajdonosok számára

Az ingatlan elhelyezkedése ideális, csendes és nyugodt környezetben, de mégis közel az M0 autóúthoz, így a belváros és a környékbeli települések könnyen és gyorsan elérhetőek. Ez a családi ház remek választás lehet azok számára, akik a város zajától távol, de mégis közel szeretnének élni a központi infrastruktúrához.

A kerítésen belül található 30 négyzetméteres garázs további kényelmet biztosít, míg a 8 négyzetméteres kerti tároló tökéletes hely a szerszámok és kerti bútorok számára. A 26 négyzetméteres terasz kiváló lehetőséget nyújt a szabadidő kellemes eltöltésére, baráti összejövetelek és családi ebédek helyszínéül szolgálva.

A fűtést egy modern Ariston gázcirkó, három vadonatúj hűtő-fűtő klíma, és egy hangulatos kályha biztosítja, amely tovább fokozza az ingatlan varázsát. A ház tervezésekor nagy figyelmet fordítottak a kényelemre és a praktikumra, így az új tulajdonosok saját ízlésük szerint alakíthatják két generációsnak is.
Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget, keressen bizalommal még ma, hogy megtekinthesse álmai otthonát!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1033 e Ft
932 e Ft -11%
961 e Ft -7%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
127 M Ft m Ft
181.7 m Ft 30%
236.6 m Ft 46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

295 M Ft
6 szoba
395 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

94.9 M Ft
6 szoba
220 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

120 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
XVII. kerület, Rákoshegy, Dobos István utca
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

350 M Ft
3 + 1 szoba
212 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

279 M Ft
9 szoba
270 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

256 M Ft
5 szoba
250 m²
XVII. kerület, Rákoscsaba-újtelep, Dallamos utca
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

108.9 M Ft
3 szoba
120 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

180 M Ft
6 szoba
226 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba
196 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület