Seven Pearl

Eladó családi ház
Budapest, XVII. kerület

+ 14 kép 1/17
149 900 000 Ft149.9 M Ft 1 094 161 Ft/m2
5 szoba
137 m²
építés éve:2009

Részletes adatok

Telekméret: 380 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 504
Tecnocasa - Tec 17 Ingatlan Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

XVII. KERÜLETBEN: RÁKOSKERTEN, ELADÓ EGY KÖRBEJÁRHATÓ, JÓ ÁLLAPOTÚ, FÖLDSZINTES, 137 M2-ES CSALÁDI HÁZ, 380 M2-ES TELKEN.

AZ ÉPÜLET JELLEMZŐI:

A ház téglából épült, beton alappal és beton födémmel rendelkezik, a tetőtér beépíthető.

10 cm hőszigetelést kapott.

Mindenhol dupla üveges műanyag nyílászárók vannak.

A ház melegéről gázcirkó, padlófűtés, valamint hűtő-fűtő klímák gondoskodnak.

A szobák parkettásak, a többi helyiség járólappal burkolt.

ELRENDEZÉS:

3 szoba, amerikai konyhás nappali + étkező, fürdőszoba + mellékhelyiség.

Szuterén: szoba, kamra, mosókonyha + mellékhelyiség, dupla állásos garázs.

A KÖRNYÉK:

Rákoskerten csendes mellékutcájában található. Közelben található iskola, óvoda, gyógyszertár, orvosi rendelő bevásárlási lehetőség. Az M0-ás autópálya pár perc alatt közelíthető meg. Közelben 97 E, 162, 197, 262 buszjáratok, valamint, a 990-es éjszakai járat érhető el.

FINANSZÍROZÁS:

Az ingatlan TEHERMENTES, banki finanszírozással is megvásárolható, melyben irodánk ingyenes tanácsadással áll rendelkezésükre!

IRÁNYÁR: 149,9 M FT

VEVŐINK RÉSZÉRE A KÖZVETÍTÉS DÍJTALAN!

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1094 e Ft
937 e Ft -17%
966 e Ft -13%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
149.9 M Ft m Ft
183.5 m Ft 18%
238 m Ft 37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

349.9 M Ft
6 szoba
420 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

249 M Ft
9 szoba
373 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
3 + 2 szoba
55 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

65 M Ft
3 szoba
110 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

142.9 M Ft
7 szoba
217 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

279 M Ft
9 szoba
270 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.5 M Ft
2 szoba
47 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

94.9 M Ft
6 szoba
220 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

179.9 M Ft
10 szoba
317 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

94.9 M Ft
6 szoba
220 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 + 1 szoba
56 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

104.9 M Ft
2 szoba
76 m²
XVII. kerület, Rákoscsaba-újtelep, Dallamos utca