Astora Art House

Eladó családi ház
Budapest, XVI. kerület

+ 16 kép 1/19
137 000 000 Ft137 M Ft 1 356 436 Ft/m2
3 szoba
101 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Telekméret: 750 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Takácsné Domján Adrienn
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Otthonos családi ház a XVI. kerület kedvelt Irha utcájában azonnal költözhető állapotban

A XVI. kerület csendes, családi házas részén, az Irha utcában kínáljuk megvételre ezt a rendezett, jó állapotban lévő, téglaépítésű otthont. A környék újépítésű házakkal tűzdelt, rendezett és barátságos, a mindennapokhoz szükséges szolgáltatások pedig könnyen elérhetők. Az ingatlan egy 750 m²-es, saroktelken helyezkedik el, amely tágas teret, intim kertet és sok jövőbeli lehetőséget kínál új tulajdonosának.

A ház elosztása praktikus és otthonos: három különnyíló szoba biztosít kényelmes privát tereket, míg a nagy méretű, étkezős konyha a családi élet központja lehet, felszerelt konyhabútorral és közvetlen kamrával. Az ingatlan egy fürdővel WC-vel, illetve egy különálló vendég-WC-vel is rendelkezik, ami nagyban megkönnyíti a mindennapokat.

A lakótérhez kapcsolódik egy 24 ²-es fedett terasz, amely a gyönyörűen gondozott, fás, zöld kertre néz tökéletes helyszín egy nyugodt reggelihez vagy családi összejövetelhez. A telken belül egy 12 m²-es, szintén tégla falazatú melléképület is található, amely sokféle módon hasznosítható: tárolónak, műhelynek vagy akár hobbihelyiségnek is ideális. A telken helyet kapott egy 32 m²-es, fedett gépkocsi-beálló is, amely biztonságos és kényelmes parkolási lehetőséget biztosít.

Ez a ház egy olyan otthon, amelyben minden adott a gondtalan beköltözéshez: rendezett környék, barátságos környezet, nagy telek, praktikus elosztás és azonnali költözhetőség mindez egy nyugodt, mégis jól megközelíthető kerületrészben.
Hitellel vásárlás esetén bankfüggetlen és DÍJMENTES hiteltanácsadó közreműködését biztosítjuk, aki a teljes folyamaton végigkíséri Önt.
Az adásvétel biztonságos és gördülékeny bonyolítása érdekében tapasztalt ingatlan szakjogászaink szolgáltatását is ajánlom.

Referencia szám: HZ059979

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1356 e Ft
1425 e Ft 5%
1134 e Ft -20%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
137 M Ft m Ft
141.4 m Ft 3%
100.9 m Ft -36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

36.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVI. kerület, Árpádföld, Istráng utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

220 M Ft
5 szoba
330 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
58 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dohány utca 22-24
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89 M Ft
2 szoba
59 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

50 M Ft
2 szoba
51 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

90 M Ft
2 szoba
50 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

257 M Ft
5 + 1 szoba
208 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

149.9 M Ft
6 szoba
269 m²
XIX. kerület, Kispest, Lehel utca 27
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

74.8 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
III. kerület, Békásmegyer, Metrodom Young
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

95 M Ft
1 + 2 szoba
38 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

190 M Ft
7 szoba
240 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Csinszka utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

380 M Ft
5 szoba
313 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

180 M Ft
1 szoba
160 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

209 M Ft
7 szoba
270 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház