Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Budapest, XVI. kerület

+ 7 kép 1/10
249 900 000 Ft249.9 M Ft 833 000 Ft/m2
5 szoba
300 m²
építés éve:2008

Részletes adatok

Telekméret: 570 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 458
Tecnocasa - Szentmihályi Házak Ingatlan Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

XVI. KERÜLETBEN: RÁKOSSZENTMIHÁLYON SZÉLES, CSENDES MELLÉKUTCÁBAN, ELADÓ EGY KÖRBEJÁRHATÓ, BETONFÖDÉMES, 300 M2-ES, 5 SZOBÁS, 2008-BAN ÉPÜLT CSALÁDI HÁZ, 570 M2-ES TELEKKEL.

Hangulatos, jó környéken, közel a tömegközlekedési és bevásárlási lehetőségekhez!

A HÁZ JELLEMZŐI:

A ház jelenleg amerikai konyhás nappali+ 4 hálószoba, 2 fürdőszoba, mosókonyha kialakítású. A fűtést kombicirkó kazán biztosítja! A burkolatok nagyon szép állapotúak. A nyílászárók műanyagok, hőszigeteltek. A házhoz tartozik egy nagy kb. 30M2-es terasz és erkélyek. A ház klimatizált!

ELRENDEZÉS:

Földszint:

-előszoba

-amerikai konyhás nappali

-szoba

-fürdőszoba/ mellékhelyiség

-mosókonyha

-terasz (30 M2)

Emelet:

-3 szoba

-fürdőszoba

-mellékhelyiség

-erkély

PARKOLÁS: Több autó számára beállási lehetőség.

KÖZLEKEDÉS:

A közelben pár perc sétára a következő tömegközlekedési lehetősége elérhetőek:

7G busz, 31 busz, 46 busz, 130 busz, 131 busz, 144 busz, 146 busz, 931busz, 996 busz, 996A busz

FINANSZÍROZÁS:

Az ingatlan hitelre is megvásárolható. Bankfüggetlen tanácsadóink, az ország összes pénzintézete közül gyorsan és gördülékenyen találja meg az Önnek legmegfelelőbb konstrukciót, egyedi kedvezményekkel. A hitel közvetítés díjmentes.

IRÁNYÁR: 249,9 M Ft

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
833 e Ft
911 e Ft 9%
961 e Ft 13%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
249.9 M Ft m Ft
227.1 m Ft -10%
236.6 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

199 M Ft
5 szoba
280 m²
XVI. kerület, Sashalom, András utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

130 M Ft
4 + 1 szoba
101 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
5 szoba
151 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

220 M Ft
5 szoba
330 m²
XI. kerület, Albertfalva, Budafoki út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110 M Ft
3 + 1 szoba
102 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

67.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Budapest 16. kerület - kertváros
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

149 M Ft
4 szoba
260 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

65 M Ft
2 szoba
53 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Csinszka utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

380 M Ft
5 szoba
313 m²
XVI. kerület, Mátyásföld
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

209 M Ft
7 szoba
270 m²
XVI. kerület, Árpádföld
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

90 M Ft
3 szoba
84 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

255 M Ft
8 szoba
463 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Nyár utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

172 M Ft
3 szoba
88 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

68.99 M Ft
1 szoba
31 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

179 M Ft
6 szoba
129 m²
XVI. kerület, Árpádföld, Istráng utca