Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Budapest, XV. kerület

+ 15 kép 1/18
79 900 000 Ft79.9 M Ft 998 750 Ft/m2
3 szoba
80 m²
építés éve:1987

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 423 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Balázs István Jácint
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Pestújhely csendes, kertvárosi részén felújítandó családi ház eladó!

A XV. kerület egyik legkedveltebb, békés kertvárosi utcájában kínáljuk megvételre ezt az 50-es években épült, 80 m²-es családi házat, amely nappaliból és 2 hálószobából áll.
A házhoz egy 30 m²-es fedett terasz, saját, gondozható kert, valamint önálló garázs tartozik a 423 m²-es telken.
A ház állapota felújítandó, így remek lehetőség azoknak, akik saját elképzeléseik szerint alakítanák ki új otthonukat egy nyugodt, mégis kiválóan megközelíthető környéken.

A környék előnyei:

Kiváló közlekedés: pár perc sétára busz- és villamosmegállók (pl. 5-ös, 125-ös busz, 62-es villamos), gyors elérés a belváros irányába.
Fejlett infrastruktúra: orvosi rendelő, gyógyszertár, posta és több szolgáltatás is könnyen elérhető.
Bevásárlási lehetőségek: Lidl, Spar, kisebb boltok, valamint a Pólus Center és az Ázsia Center is rövid autóútra található.
Oktatás: óvodák, általános iskolák és gimnáziumok a kerületben, családbarát, biztonságos környezetben.

Kinek ajánlom?
Családoknak, akik szeretnének egy jól alakítható családi házba költözni saját kerttel.
Befektetőknek, akik felújítás után értéknövelési potenciált keresnek.
Pároknak, akik hosszú távra terveznek és saját ízlésre formálnák otthonukat.

Plusz előny: hitellehetőség a helyszínen!
A vásárláshoz minden pénzügyi igény esetén partnereinkkel, a Credipass-szal teljes körűen segítünk legyen szó lakáshitelről, felújítási hitelről vagy támogatásokról.

Amennyiben fel kellette érdeklődését, kérem hívjon bizalommal.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban segítségére tudok lenni.
Amennyiben telefonon nem ér el, kérem küldjön érdeklődő üzenetet.
Szükség esetén román nyelven is tudok segíteni

Referencia szám: HZ053741

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
999 e Ft
967 e Ft -3%
1134 e Ft 12%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.9 M Ft m Ft
90.4 m Ft 12%
100.9 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

199 M Ft
4 szoba
147 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
57 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
239 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
41 m²
XV. kerület, Rákospalota, Bercsényi Miklós utca
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

99 M Ft
3 szoba
106 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

109.5 M Ft
4 szoba
150 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
0 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

109 M Ft
3 szoba
106 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

180 M Ft
5 szoba
140 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

29.9 M Ft
1 szoba
26 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

32.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

800 M Ft
12 szoba
609 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

126 M Ft
3 szoba
77 m²
IX. kerület, Ferencváros, Vaskapu u. 22
Eladó garázs

Budapest, IX. kerület