Oasis Residence

Eladó családi ház
Budapest, XV. kerület

+ 17 kép 1/20
180 000 000 Ft180 M Ft 1 285 714 Ft/m2
5 szoba
140 m²
építés éve:2014

Részletes adatok

Telekméret: 360 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Cseperkáló Simon
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

HATÁRTALAN ÉPÍTÉSZET !

Eladásra kínálunk a 15. kerület Rákospalota kertvárosi részén csendes mellékutcában egy 2014-ben épült 2 szintes családi házat ! A 360 nm – es telken a házon kívül praktikusan használható még egy garázs, egy fedett gépkocsibeálló, de ezen kívül még plusz 2 autó is elfér a telken belül. A kellemes, nyugati fekvésű kertben egy kerti sütögető is helyet kapott.
A lakás elosztása tökéletes : A földszinten az amerikai konyha-étkező-nappali és egy ablakos fürdőszoba található . A nappaliban működő kandalló van. Az emeleten 4 db külön nyíló hálószoba, melyből egy erkélyes és egy kényelmes méretű fürdőszoba kapott helyet.
Nagyon igényes burkolatok és egyedi stíluselemek jellemzik az ingatlant.

A ház fűtése és használati meleg víz ellátása gázkazánról működik, klímás, a konyhában villanytűzhely üzemel.
Az irányár tartalmazza az összes bútort, de nem kötelező a megvételük ...( Pl.: Törökországból beszerzett egyedi kanapék ) a műszaki cikkeken és a személyes tárgyakon kívül minden bútor marad. Franciaágyak, nagyméretű szekrények, stb, ide gyakorlatilag csak a személyes dolgait kell hoznia !
Az ingatlan az adásvételi szerződés megkötése után egy hónap múlva költözhető !

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1286 e Ft
920 e Ft -40%
966 e Ft -33%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
180 M Ft m Ft
208.8 m Ft 14%
238 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

199 M Ft
4 szoba
147 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

100 M Ft
2 szoba
59 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

229 M Ft
8 szoba
320 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

200 M Ft
7 szoba
400 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
50 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

299.9 M Ft
9 + 5 szoba
420 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

220 M Ft
10 szoba
293 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

95 M Ft
4 szoba
136 m²
XV. kerület, Rákospalota
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

139.9 M Ft
7 szoba
223 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
239 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

800 M Ft
12 szoba
609 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

32.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Havanna utca
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
3 szoba
72 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

135 M Ft
7 szoba
185 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

119 M Ft
3 szoba
55 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
VI. kerület