Avico Greentop

Eladó családi ház
Budapest, XV. kerület

+ 17 kép 1/20
199 000 000 Ft199 M Ft 1 353 741 Ft/m2
4 szoba
147 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 361 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Bereczki László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó egy vadonatúj , modern családi ház a 15. kerületben.

Pestújhely kertvárosi környezetében kínáljuk eladásra ezt az új, belső kétszintes, nappali + 3 hálószobás családi házat,
mely modern megoldásaival garantálja a kényelmet és a praktikumot.
A tágas, világos nappali közvetlenül kapcsolódik a teraszhoz és a kerthez.
A teljesen gépesített konyha a legújabb háztartási eszközökkel lett felszerelve, mely egy légtérben kapott helyet az étkezővel.
A földszinten található még egy kézmosós vendégmosdó, valamint egy beépíthető gardrób rész.
Az emeleten három teljes értékű háló valamint egy több mint 7 nm-s fürdő lett kialakítva.
Fűtése korszerű hőszivattyús ami működteti a padlófűtést az egész házban. A napelemes rendszerhez a vezetékek kiépítése megtörtént.
Minden szobában hűtő-fűtő klíma biztosítja a kellemes hőérzetet télen-nyáron.

A ház egy 361nm-s rendezett telken helyezkedik el, melyben automata locsoló- és fűnyíró rendszer lett telepítve, és egy Jakuzzi is helyet kapott, mely tökéletes a pihenéshez, és a feltöltődéshez.
Az udvarban három gépkocsi beállására van lehetőség.

A környék kiváló közlekedéssel rendelkezik, A közelben iskola, óvoda, különböző bevásárlási lehetőségek (Ázsia center) .
További információért, valamint megtekintésért kérem hívjon!
Amennyiben szüksége van rá, CSOK és hitel ügyintézéssel is állunk rendelkezésére!

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1354 e Ft
970 e Ft -40%
1069 e Ft -27%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
199 M Ft m Ft
131.2 m Ft -52%
148.4 m Ft -34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVIII. kerület

85 M Ft
0 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
239 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

125 M Ft
2 szoba
57 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
106 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

94 M Ft
2 szoba
54 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

129 M Ft
6 szoba
142 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
0 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

200 M Ft
7 szoba
400 m²
XV. kerület, Rákospalota, Bercsényi Miklós utca
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

99 M Ft
3 szoba
106 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

340 M Ft
9 + 5 szoba
420 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

75 M Ft
3 szoba
77 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

130 M Ft
3 + 2 szoba
115 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

140 M Ft
6 szoba
187 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

129 M Ft
6 szoba
147 m²
XIV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIV. kerület

449 M Ft
633 m²
380 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

140 M Ft