Seven Pearl

Eladó családi ház
Budapest, XV. kerület

+ 15 kép 1/18
79 900 000 Ft79.9 M Ft 998 750 Ft/m2
3 szoba
80 m²
építés éve:1987

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 423 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Pestújhely csendes, kertvárosi részén felújítandó családi ház eladó!

A XV. kerület egyik legkedveltebb, békés kertvárosi utcájában kínáljuk megvételre ezt az 50-es években épült, 80 m²-es családi házat, amely nappaliból és 2 hálószobából áll. A házhoz egy 30 m²-es fedett terasz, saját, gondozható kert, valamint önálló garázs tartozik a 423 m²-es telken.
A ház állapota felújítandó, így remek lehetőség azoknak, akik saját elképzeléseik szerint alakítanák ki új otthonukat egy nyugodt, mégis kiválóan megközelíthető környéken.

A környék előnyei:
Kiváló közlekedés: pár perc sétára busz- és villamosmegállók (pl. 5-ös, 125-ös busz, 62-es villamos), gyors elérés a belváros irányába.
Fejlett infrastruktúra: orvosi rendelő, gyógyszertár, posta és több szolgáltatás is könnyen elérhető.
Bevásárlási lehetőségek: Lidl, Spar, kisebb boltok, valamint a Pólus Center és az Ázsia Center is rövid autóútra található.
Oktatás: óvodák, általános iskolák és gimnáziumok a kerületben, családbarát, biztonságos környezetben.

Kinek ajánlom?
Családoknak, akik szeretnének egy jól alakítható családi házba költözni saját kerttel.
Befektetőknek, akik felújítás után értéknövelési potenciált keresnek.
Pároknak, akik hosszú távra terveznek és saját ízlésre formálnák otthonukat.

Plusz előny: hitellehetőség a helyszínen!
A vásárláshoz minden pénzügyi igény esetén partnereinkkel, a Credipass-szal teljes körűen segítünk legyen szó lakáshitelről, felújítási hitelről vagy támogatásokról.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Irányár: 79900000 Ft
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: HZ053741-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
999 e Ft
982 e Ft -2%
1138 e Ft 12%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.9 M Ft m Ft
90.4 m Ft 12%
101 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

125 M Ft
3 szoba
180 m²
XVIII. kerület, Bókaytelep, Üllői út
Eladó iroda

Budapest, XVIII. kerület

0.22 M Ft
1 szoba
65 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

95 M Ft
4 szoba
136 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

180 M Ft
5 szoba
140 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

800 M Ft
12 szoba
609 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

800 M Ft
11 szoba
517 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

63 M Ft
2 szoba
47 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

66 M Ft
2 + 4 szoba
54 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

82.5 M Ft
2 szoba
59 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
57 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
XXI. kerület, Csillagtelep, Krizantém utca
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

59 M Ft
2 szoba
55 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

126 M Ft
3 szoba
77 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
100 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület