Avico Greentop

Eladó családi ház
Budapest, XIX. kerület

+ 7 kép 1/10
61 500 000 Ft61.5 M Ft 1 098 214 Ft/m2
2 szoba
56 m²
építés éve:1977

Részletes adatok

Telekméret: 100 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Lovassy László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó hangulatos házrész Wekerletelepen, gondozott környezetben!

Budapest XIX. kerületének közkedvelt részén, Wekerletelepen kínálunk megvételre egy 56 m²-es, utcafronti házrészt egy rendezett, mindössze 7 lakásos udvarban.

Az ingatlan praktikus elosztású:
•2 külön nyíló szoba
•tágas konyha-étkező
•külön WC és fürdőszoba

A lakás átlagos állapotú, így új tulajdonosa saját ízlésére formálhatja. A szobák jelenleg galériázottak, ami extra teret biztosít, de igény szerint könnyedén visszaalakítható.

A ház műszaki állapota jó:
•az épület szigetelt
•a villanyvezetékek cseréje megtörtént
•az utcafronti nyílászárók műanyagra lettek cserélve

A lakáshoz tartozik:
•önálló tároló
•közös, gondozott kert használat

Az ingatlan osztatlan közös tulajdon, használati megosztással rendelkezik!

A környék csendes, zöld, barátságos, kiváló infrastruktúrával – ideális választás akár első lakásnak, akár befektetésnek.
Bővebb információért várom jelentkezését! Jöjjön el, nézzük meg együtt!

Ha a vásárláshoz a jelenlegi ingatlana eladására van szükség, akkor abban is szívesen együttműködőm Önnel!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint elkészül, a hirdetés frissítésre kerül!

Amennyiben hitelre van szüksége, az Otthon Centrum az ország egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb hitelközvetítőjeként, teljes körű és díjmentes hitel ügyintézéssel, áll rendelkezésére. Kérje személyre szabott ajánlatunkat!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1098 e Ft
924 e Ft -19%
1131 e Ft 3%
Ennek az ára
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
61.5 M Ft m Ft
69.4 m Ft 11%
81.6 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

750 M Ft
6 szoba
360 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

173.42 M Ft
3 szoba
91 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

94.9 M Ft
4 szoba
152 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

89.9 M Ft
2 szoba
90 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
4 szoba
75 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

164.73 M Ft
3 szoba
88 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
75 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

89.9 M Ft
2 szoba
90 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
4 szoba
75 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

291 M Ft
6 szoba
327 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

89.9 M Ft
2 szoba
90 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
4 szoba
75 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

810 M Ft
933 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület