Avico Greentop

Eladó családi ház
Budapest, XIX. kerület

+ 16 kép 1/19
66 500 000 Ft66.5 M Ft 1 023 077 Ft/m2
2 szoba
65 m²
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 257 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629769702
Földi Zsuzsanna
Új-Lak Bázis Kft

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Felsőkispest - Alakítsa saját ízlésére! 65 m²-es családi ház 257 m²-es telken

Budapest XIX. kerületének keresett, kertvárosias részén, Felsőkispesten kínálunk megvételre egy önálló, 65 m²-es családi házat 257 m²-es telken, amely kiváló lehetőséget rejt magában azok számára, akik saját elképzelésük szerint formálnák otthonukat.

Az ingatlan felújítandó, de jó alapokkal rendelkezik. A külső nyílászárók,( ablakok) cseréje egy éve megtörtént, így egy fontos korszerűsítési lépés már megvalósult. A további esztétikai és műszaki munkák az új tulajdonos tervei szerint fejezhetők be.

A belső elrendezés átalakításával modern, világos életterek hozhatók létre akár amerikai konyhás nappali, új szobakialakítás vagy praktikusabb térszervezés formájában.
A tetőtér beépítése további bővítési lehetőséget kínál, amely jelentősen növelheti a hasznos alapterületet és az ingatlan értékét.

Energetikai korszerűsítésben is komoly tartalék rejlik: homlokzati és födémszigetelés, valamint tetőtéri fejlesztés révén komfortosabb és fenntarthatóbb otthon alakítható ki, akár elérhető támogatások bevonásával.

A környék infrastruktúrája kiváló, mégis megmarad a nyugodt, családi házas környezet előnye.

Ez az ingatlan nem a kész megoldást kínálja, hanem egy jól alakítható, értéknövelő lehetőséget azoknak, akik meglátják benne a jövőt.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: HZ030444-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1023 e Ft
927 e Ft -10%
1131 e Ft 10%
Ennek az ára
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
66.5 M Ft m Ft
108.9 m Ft 39%
81.6 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

82 M Ft
2 szoba
45 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

88 M Ft
4 szoba
92 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

239 M Ft
4 szoba
124 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

850 M Ft
6 szoba
360 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

102.9 M Ft
2 + 2 szoba
75 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139.9 M Ft
5 szoba
180 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

750 M Ft
6 szoba
360 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

94.9 M Ft
4 szoba
152 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

291 M Ft
6 szoba
327 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

114 M Ft
3 szoba
97 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

159.9 M Ft
4 + 1 szoba
133 m²
XI. kerület, Kelenföld, Barázda utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

117 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
4 szoba
75 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

89.9 M Ft
2 szoba
90 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
38 m²
XVII. kerület