Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Budapest, XIV. kerület

+ 2 kép 1/5
119 000 000 Ft119 M Ft 1 190 000 Ft/m2
3 + 1 szoba
100 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 300 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 633
Zankó Károly Zsolt
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó a XIV. kerület csendes, kertvárosias részén egy 100 nm-es, egyszintes (földszintes) családi ház. Az ingatlan kiváló alapokkal rendelkezik, de teljes körű felújítást igényel.

Főbb paraméterek:
- Ház alapterülete: 100 nm-es
- Telek mérete: 283 nm-es (könnyen karbantartható, intim kertrész)
- Állapot: Felújítandó
- Parkolás: Saját kocsibeálló telken belül.

Környék és közlekedés:
Az utca kifejezetten csendes, átmenő forgalomtól mentes. A környék biztonságos, ideális kisgyermekes családok számára. Közelben iskolák, óvodák és bevásárlási lehetőségek elérhetők.
Remek lehetőség azoknak, akik a XIV. kerületben keresnek megfizethetőbb árú, bővíthető vagy modernizálható ingatlant. Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Energetikai tanúsítvány jelenleg nem áll rendelkezésre!

Referencia szám: M322611-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1190 e Ft
1003 e Ft -19%
1070 e Ft -11%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
119 M Ft m Ft
152.9 m Ft 22%
149.8 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

35.9 M Ft
91 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

230 M Ft
480 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
13 szoba
478 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

179 M Ft
6 szoba
300 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65 M Ft
3 szoba
56 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

120 M Ft
3 szoba
180 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

285 M Ft
13 szoba
460 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

48 M Ft
1 szoba
30 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

71.5 M Ft
2 szoba
78 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

119.9 M Ft
3 szoba
0 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

350 M Ft
9 szoba
288 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

339 M Ft
10 + 2 szoba
393 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

499 M Ft
8 szoba
390 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

499 M Ft
14 szoba
690 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

95 M Ft
4 szoba
136 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

179 M Ft
7 szoba
270 m²
XII. kerület, Svábhegy
Eladó iroda

Budapest, XII. kerület