Metrodom

Eladó családi ház
Budapest, XIV. kerület

+ 3 kép 1/6
35 900 000 Ft35.9 M Ft 394 505 Ft/m2
91 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Halász Vivien
BXI Ingatlanközvetítő Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálok Alsórákos közkedvelt utcájában, a Telepes utcában egy családi házas, zöldövezeti társasház pince részét, mely 91 nm, és kiváló lehetőséget biztosít arra, hogy akár 3 kislakást kialakítson belőle egy ügyes befektető. Statikai vélemény alapján 3 nagy ablak beépíthető. Közmű kiállások a szinten.
Jöjjön, fektesse be pénzét egy remek helyre!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

0 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
395 e Ft
874 e Ft 55%
965 e Ft 59%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
35.9 M Ft m Ft
301.3 m Ft 88%
236.7 m Ft 85%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület, Vadvirág utca
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

309 M Ft
8 szoba
260 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

199 M Ft
3 szoba
100 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

350 M Ft
9 szoba
288 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
13 szoba
478 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

46.9 M Ft
1 szoba
38 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

39 M Ft
18 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Miskolci utca
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

179 M Ft
6 szoba
288 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

179 M Ft
6 szoba
300 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
49 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62 M Ft
75 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

51 M Ft
1 szoba
25 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

77.9 M Ft
2 + 2 szoba
84 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

499 M Ft
14 szoba
690 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

339 M Ft
10 + 2 szoba
393 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület