Astora Márvány8

Eladó családi ház
Budapest, XI. kerület

+ 17 kép 1/20
25 500 000 Ft25.5 M Ft 1 275 000 Ft/m2
1 szoba
20 m²
építés éve:1998

Részletes adatok

Telekméret: 367 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 426
Némethné Tausz Beatrix
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

XI. kerület, Kamaraerdőn zártkerti övezetben eladó osztatlan közös telken 367 m2-es telekrész kb. 20 nm-es faházzal, mely minden oldalról kerítéssel határolt.
A telken vízvételi lehetőség fúrt kútból van, ami a házba is be van vezetve. Fűtés hűtő-fűtő klímával megoldott.
Villany van az ingatlanban, a ház fűtése elektromos. A faház alsó szintjén ki lett alakítva egy kis fürdőszoba és egy mini konyha.
A telken belül gépkocsi beálló.
A környék csendes, nyugodt barátságos. A kert fákkal, bokrokkal, növényekkel benőtt, nagyon szép állapotú.
Tömegközlekedéstől (87, 187 busz, 41 villamos) kb. 5 perces séta távolságra, gépkocsival nem aszfaltos úton (murvás) csak pár száz métert kell megtenni a Repülőtéri úttól. M1-M7 3 percre, Tesco, LIDL, ALDI, Praktiker szintén.
Jelenleg nem építési terület. A telek szomszédjában nagyon szép lakóház található.
Pihenésre, nyaralásra, de befektetésnek is különösen jó lehetőség!
Az ingatlan nem hitelezhető. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 396328

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

1 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1275 e Ft
334 e Ft -282%
1120 e Ft -14%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
25.5 M Ft m Ft
33.2 m Ft 23%
156.9 m Ft 84%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft
406 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88.77 M Ft
1 szoba
44 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

329 M Ft
7 szoba
307 m²
XIII. kerület, Újlipótváros
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

490 M Ft
20 szoba
520 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

319.9 M Ft
7 szoba
250 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

192.53 M Ft
4 szoba
118 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

106.94 M Ft
2 szoba
53 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

65 M Ft
3 szoba
72 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

195 M Ft
6 szoba
0 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
37 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

141.6 M Ft
90 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

101.91 M Ft
2 szoba
50 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

370 M Ft
5 + 1 szoba
352 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület