Aerogate Homes

Eladó családi ház
Budapest, XI. kerület

438 000 000 Ft438 M Ft 2 920 000 Ft/m2
5 szoba
150 m²
építés éve:1912

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 1085 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, KábelTV
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 919
Profi Ingatlanközvetítő Kft.
Profi Ingatlanközvetítő

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kelenföld csendes utcájában eladó egy átépítésre váró családi ház.
Az épület földszint +tetőtér, mely fejleszthető.
Az elrendezése lehetőséget ad az alaprajz újra gondolására , belmagassága 3,85 centiméter.
A kert szabályos téglalap ,az utca fronton helyezték el az épületet ,így a dél-nyugati kert szeparált az utca felől.

A házat a család négy generációja lakta az elmúlt száztíz évben.

A közelben elérhetők boltok, gyógyszertárak és egészségügyi intézmények, sportolási lehetőség, bölcsőde, óvoda, iskola, középiskola, es egyetemek amelyek kényelmesé teszik a mindennapi életet.

Hirdetés feltöltve: 2024. 10. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2920 e Ft
1255 e Ft -133%
965 e Ft -203%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
438 M Ft m Ft
408.4 m Ft -7%
236.7 m Ft -85%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

449 M Ft
12 szoba
600 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62 M Ft
75 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

46.9 M Ft
1 szoba
38 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

370 M Ft
5 + 1 szoba
352 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

230 M Ft
7 + 1 szoba
300 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

51 M Ft
1 szoba
25 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

490 M Ft
20 szoba
520 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

329 M Ft
7 szoba
307 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

490 M Ft
16 szoba
520 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Garam utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.5 M Ft
2 szoba
48 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

429 M Ft
8 szoba
440 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

83.99 M Ft
3 szoba
110 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.9 M Ft
4 szoba
75 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

49.9 M Ft
1 + 1 szoba
26 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

490 M Ft
16 szoba
520 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
81 m²