BAM Living

Eladó családi ház
Budapest, XI. kerület

+ 7 kép 1/10
33 900 000 Ft33.9 M Ft 753 333 Ft/m2
2 szoba
45 m²
építés éve:2021

Részletes adatok

Telekméret: 561 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Jordáki Bence
Duna House Óbuda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Felújított, sokoldalú ingatlan eladó a XI. kerületben

Budapest, Repülő utca – inspiráló környezet, praktikus lehetőségek

Főbb jellemzők
Alapterület: Nappali + 1 hálószoba, összesen 561 m²-es telek
Közművek: Vezetékes víz, zárt emésztő, napelemmel működő villany (folyamatban a villanyóra felszerelése)
Lakhatóság: Egész évben lakható, télen-nyáron komfortos

Lokáció és közlekedés
Cím: Budapest, XI. kerület, Repülő utca
Elhelyezkedés: Közvetlenül a pálya mellett, külterületi rész

Társasház és környezet
Telek: Tágas kert, lehetőség kertészkedésre, pihenésre
Szomszédság: Nyugodt, barátságos környék. A közvetlen szomszéd ház is eladó, akár egyben is megvásárolható a kettő.
További lehetőségek: Bővítés, összeköltözés vagy befektetés

Kinek ajánljuk?
Pároknak, kis családoknak
Kreatív szakembereknek – inspiráló munkatérként
Befektetőknek, akik azonnali költözést vagy üzleti indulást terveznek
Időseknek – csendes, biztonságos környezet

Ha felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
753 e Ft
1253 e Ft 40%
8 e Ft -9,229%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
33.9 M Ft m Ft
424.6 m Ft 92%
1.2 m Ft -2,631%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
77 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
110 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba
196 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

83.99 M Ft
3 szoba
110 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
66 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

449 M Ft
12 szoba
600 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

429 M Ft
7 szoba
400 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

429 M Ft
8 szoba
440 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

195 M Ft
6 szoba
0 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

230 M Ft
7 + 1 szoba
300 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

329 M Ft
7 szoba
307 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

370 M Ft
7 szoba
352 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
59 m²
XI. kerület, Sashegy, Dayka Gábor utca
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

370 M Ft
5 + 1 szoba
352 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
44 m²
III. kerület
Eladó téglalakás