NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Budapest, X. kerület

+ 9 kép 1/12
150 000 000 Ft150 M Ft 1 000 000 Ft/m2
2 szoba
150 m²
építés éve:2008

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 398 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Mathey Levente
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Felsőrákos keleti részén eladó egy jól kihasználhatóságú családi ház!A ház alsó szintje a pince szint kettő pince található. Az egyik kicsit nagyobb kondi teremnek szerették volna a másik kicsit kisebb tárolónak használták. Maga a ház földszintből és felső szintből áll a földszinten egy nappali és egy szoba található valamint előtér és konyha, a konyhából egy spejz is nyílik, van egy lenti fürdöszoba is. A földszinten ügyvédi iroda volt, minden remek állapotban van. A szoba és a nappali nagyon tágas, napfényes.Az előtérből tudunk felmenni a felső szintre ahol a fürdő és három hálószoba van. Melyek ugyancsak kitűnő állapotban vannak.A ház zöldövezeti környezet veszi körül és egy parkolóhely is található ami be van építve az árba. Az udvaron továbbá egy kis játszótér is található valamint a teraszon egy kerti sütő.A házat bátran ajánlom azoknak akik egy kis nyugalomra vágynak vagy élvezni szeretnék a zöld környezettet vagy ha otthon szeretnének dolgozni.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1000 e Ft
782 e Ft -28%
8 e Ft -12,270%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
150 M Ft m Ft
43.3 m Ft -247%
1.2 m Ft -12,412%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

57.9 M Ft
2 szoba
47 m²
X. kerület
Eladó családi ház

Budapest, X. kerület

265 M Ft
7 szoba
198 m²
X. kerület
Eladó családi ház

Budapest, X. kerület

145 M Ft
1 + 2 szoba
74 m²
X. kerület
Eladó családi ház

Budapest, X. kerület

170 M Ft
4 szoba
175 m²
X. kerület
Eladó családi ház

Budapest, X. kerület

394.99 M Ft
11 szoba
400 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

198 M Ft
3 szoba
79 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59 M Ft
1 szoba
41 m²
X. kerület, Felsőrákos, Dömsödi utca
Eladó családi ház

Budapest, X. kerület

150 M Ft
2 szoba
150 m²
X. kerület
Eladó családi ház

Budapest, X. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
170 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
3 + 2 szoba
55 m²
X. kerület, Újhegy, Mádi utca
Eladó családi ház

Budapest, X. kerület

265 M Ft
7 szoba
198 m²
X. kerület
Eladó családi ház

Budapest, X. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
119 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
X. kerület
Eladó családi ház

Budapest, X. kerület

249 M Ft
6 + 1 szoba
186 m²
X. kerület
Eladó családi ház

Budapest, X. kerület

92 M Ft
5 szoba
52 m²
X. kerület
Eladó családi ház

Budapest, X. kerület