Avico Greentop

Eladó családi ház
Budapest, VIII. kerület

+ 8 kép 1/11
753 900 000 Ft753.9 M Ft 612 429 Ft/m2
1231 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Telekméret: 889 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Sümegi Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

80%-os készültség – óriási fejlesztési hullám közepén – ritka befektetői lehetőség!

Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő városrészében, a VIII. kerületi Orczy negyedben kínálok megvételre egy teljes, újonnan épülő, 30 apartmanos társasházat, közel 80%-os készültségi állapotban!
A környéken jelenleg soha nem látott mértékű rehabilitáció zajlik – most lehet belépni a piacra, mielőtt az árak új szintre lépnek.

MIT KÍNÁL AZ ÉPÜLET?
•30 db 1 szobás, könnyen kiadható apartman
•12 db felszíni parkoló + parkológéppel 9x2 db
•Legfelső szinten hatalmas közösségi tér – akár további apartmanok kialakítására is alkalmas
•Modern kialakítás, újszerű infrastruktúra
•Logikus elrendezés, optimalizált alapterületek

MIÉRT TÖKÉLETES BEFEKTETÉS?
•A környéken jelenleg is zajlik a belvárosi szintű területfejlesztés:
oÚj közterületek
oFelújított épületek
oMegújuló közösségi közlekedés
oKözszolgálati Egyetemhez kapcsolódó állami és városi projektek
•A Kínai piac helyén új Strand és Gyógyfürdő épül – ez teljesen új minőséget hoz a városrészbe
•Kiemelkedő bérbeadhatóság: rengeteg egyetem és irodaház található 10 percen belül
•A környék kiváló választás családoknak is: óvoda, iskola gyalogosan elérhető

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

0 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
612 e Ft
607 e Ft -1%
1033 e Ft 41%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
753.9 M Ft m Ft
135.6 m Ft -456%
178.5 m Ft -322%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

48 M Ft
1 szoba
30 m²
VIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, VIII. kerület

219 M Ft
5 szoba
320 m²
VIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, VIII. kerület

290 M Ft
6 szoba
183 m²
XIII. kerület, Újlipótváros
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
XV. kerület, Újpalota, Bethlen Gábor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

140.66 M Ft
3 szoba
76 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft
406 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

62 M Ft
2 szoba
53 m²
VIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, VIII. kerület

279 M Ft
4 szoba
127 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

173.42 M Ft
3 szoba
91 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.8 M Ft
3 szoba
65 m²
XXI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XXI. kerület

289.9 M Ft
1180 m²
638 m²
VIII. kerület, Palotanegyed
Eladó családi ház

Budapest, VIII. kerület

249.9 M Ft
10 szoba
236 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

150 M Ft
3 szoba
197 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület