Avico Greentop

Eladó családi ház
Budapest, IV. kerület

+ 10 kép 1/13
38 000 000 Ft38 M Ft 1 225 806 Ft/m2
2 szoba
31 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Telekméret: 1 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 491
Gerő Zsófia
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Újpesten, a Károlyi István utcában eladó lett egy 31 m2-es lakás (+ terasz) 1/1 tulajdonos!

A lakás/ház földszintes, 2 szoba, konyha, fürdőszoba és terasz alkotja.
Tégla építésű, szigetelt a lakrész, közepes állapotú. Önálló HRSZ-on van!
A ház közös udvaros, telekrész nem tartozik egyikhez sem.

Kérdése van? Megtekinteni szeretné? Hívjon bátran, ha nem tudom felvenni, visszahívom!
Hitellel kapcsolatban is kereshet, illetve ha Energetika Tanúsítványra van szüksége.
Adásvételhez teljeskörű támogatás!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Amennyiben nem ér el telefonon, akkor az ingatlan referenciaszámát küldje el SMS-ben, és visszahívom, amint tudxom.

Referencia szám: HZ093434

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1226 e Ft
1115 e Ft -10%
961 e Ft -28%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
38 M Ft m Ft
140.2 m Ft 73%
236.6 m Ft 84%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

330 M Ft
2 szoba
280 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

330 M Ft
2 szoba
280 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

160 M Ft
3 szoba
97 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

199 M Ft
6 szoba
182 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

399 M Ft
6 + 1 szoba
350 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

330 M Ft
2 szoba
280 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

38 M Ft
2 szoba