BAM Living

Eladó családi ház
Budapest, III. kerület

+ 17 kép 1/20
399 000 000 Ft399 M Ft 1 662 500 Ft/m2
1 szoba
240 m²
építés éve:2003

Részletes adatok

Telekméret: 1166 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Szöllősi Máté
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ELADÓ Aranyhegy csendes, zöld részén egy napfényes, mediterrán hangulatú családi ház, amely két generációnak vagy befektetésnek is kiváló!

Miért különleges ez az otthon?

Tágas amerikai konyhás nappali a családi élet központja, világos, kertkapcsolatos tér
5 külön nyíló szoba ideális nagy családnak, két generációnak vagy dolgozószobának
2 fürdőszoba + külön vendég WC kényelmes, praktikus elrendezés
Kétszintes kialakítás jól elkülönülő élettér a család minden tagjának
Mediterrán hangulatú ház fa, kő és napfény harmóniája, igazi otthonérzés

Ami igazán különlegessé teszi

Aranyhegy egyik legcsendesebb és legszebb utcájában található
Nagy, zöld kert pihenéshez, családi programokhoz vagy baráti grillezésekhez
Burkolt terasz tökéletes hely a reggeli kávéhoz vagy nyári vacsorákhoz
Fedett kocsibeállók kényelmes és biztonságos parkolás több autó számára

Kiváló lokáció

Római-part pár perc távolságra sport, vízparti séták, kikapcsolódás
Tesco és Lidl a közelben minden fontos bevásárlás gyorsan elérhető
Buszmegálló 3 perc sétára
Árpád híd autóval kb. 10 perc gyors kapcsolat a belvárossal

Ez az otthon ideális választás azoknak, akik nyugodt, zöld környezetben szeretnének élni, mégis közel a városhoz.
Budapest, Szöllősi Máté +36707799736

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

1 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1663 e Ft
914 e Ft -82%
1113 e Ft -49%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
399 M Ft m Ft
186.3 m Ft -114%
156.8 m Ft -154%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

452 M Ft
5 szoba
270 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

1100 M Ft
17 + 2 szoba
1110 m²
III. kerület, Víznyelő utca melletti út
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

135 M Ft
2 szoba
60 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

325 M Ft
7 szoba
268 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

398 M Ft
7 szoba
370 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

424.9 M Ft
5 szoba
213 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

395 M Ft
7 szoba
380 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

429 M Ft
7 szoba
432 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

713.7 M Ft
8 szoba
883 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

289.9 M Ft
5 szoba
170 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
III. kerület