Oasis Residence

Eladó családi ház
Budapest, III. kerület

+ 2 kép 1/5
115 000 000 Ft115 M Ft 1 437 500 Ft/m2
3 szoba
80 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 283 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 512
Bondár Gábor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kivételes Ajánlat!

Csillaghegy frekventált részén, 2026. május végi átadással kínálunk eladásra egy önálló, újjáépített, ,3 szobás, dupla komfortos, családi házat, saját 283 nm-es privát telek területtel.

Az épület kiváló elosztású, napfényes, teraszkapcsolatos, amerikai konyhás, tágas nappali, 2 hálószoba, fürdő, 2 toalett kerül kialakításra.

Burkolatok, szaniterek választhatóak.

A ház 50%-os készültségi foknál tart.

Az ár kulcsrakész állapotra vonatkozik, ütemezett finanszírozással.

Az ingatlan jól megközelíthető helyen található, üzletek iskola óvoda, buszmegálló, HÉV gyalogosan pár percre.

KIMAGASLÓ ÁR ÉRTÉK ARÁNY, ÉRDEMES MEGNÉZNI!!

A ház jellemzői:
-választható hideg, melegburkolatok, térkövek és szaniterek
-riasztó és kamera előkészítés
- minőségi szigetelt nyílászárók, 10 cm külső szigetelés.
-kondenzációs gázkazán fűtés
-2 autónak beálló 1 fedett
-elektromos motoros kapu, kertvilágítás
-parkosított kert

Készpénzes vevők jelentkezését várjuk.

Várom megtisztelő hívását hétvégén is!!

Bankfüggetlen hitelcentrumunk minden elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul díjmentesen. Önnek nincs más dolga, mint elbeszélgetni munkatársunkkal, aki a hallott információk alapján versenyre hívja a bankokat, hogy Ön hosszú távon is a legjobb konstrukciót kaphassa. A legjobb ajánlatokból végül Ön választhatja ki a nyertest. Munkatársaink sokéves szakmai tapasztalattal várják Önt, előre egyeztetve akár a normál munkaidő után is. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 393839

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1438 e Ft
1389 e Ft -4%
1134 e Ft -27%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
115 M Ft m Ft
117.2 m Ft 2%
100.9 m Ft -14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

289.9 M Ft
5 szoba
170 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

339.228 M Ft
7 szoba
392 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

449 M Ft
5 szoba
250 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

349 M Ft
8 szoba
296 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

330 M Ft
8 + 2 szoba
304 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

1490 M Ft
7 szoba
1000 m²
III. kerület, Víznyelő utca melletti út
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

135 M Ft
2 szoba
60 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

220 M Ft
5 + 1 szoba
240 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

220 M Ft
4 + 2 szoba