Metrodom

Eladó családi ház
Budapest, III. kerület

+ 14 kép 1/17
220 000 000 Ft220 M Ft 1 517 241 Ft/m2
5 szoba
145 m²

Részletes adatok

Telekméret: 600 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 272
Metykó András
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó kétgenerációs ( egyik FÖLDSZINTES!) családi ház Csillaghegy csendes, Duna felőli részén – A Családi Ingatlan Iroda kínálatában

Budapest III. kerületében, Csillaghegy egyik legkedveltebb, nyugodt utcájában eladó két külön bejáratú lakrésszel rendelkező, több generáció számára ideális összesen 145 m2 es családi ház, 600 m²-es rendezett telekkel. Egy nagy családnak is jó választás!
Mindkét lakrész teljesen önálló mérőórákkal és fűtési rendszerrel üzemel, ezáltal kényelmes és rugalmas együttélési lehetőséget biztosít, kiadásra,külön lakások kialakítására is kiválóan alkalmas
1. Lakrész – kb. 50 m² földszintes (kifejezetten ideális szülők / nagyszülők/nagygyerekek számára)
• Nappali + konyha-étkező
• 1 hálószoba
• Fürdőszoba
• Kamra
• Frissen cserélt tetőcserepezés
Állapota felújítható, így új tulajdonosa saját ízlése szerint alakíthatja.
2. Lakrész – nettó 95 m², jó állapotú, modern bővítés
Földszint:
• Nappali + konyha-étkező
• 1 hálószoba
• Fürdőszoba
• Kamra
• Közvetlen kertkapcsolatos, 20 m²-es terasz, ideális családi étkezésekhez, pihenéshez vagy napsütéses reggeli kávéhoz.
Emelet:
• 2 tágas hálószoba
• Fürdőszoba
Fűtés: új gázcirkó + teljes házban padlófűtés, így a fenntartási költség kifejezetten kedvező. Háromrétegű műanyag nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval
Kiegészítők
• Kb. 10 m² száraz pince (tároló / borospince / műhely)
• Téglaépítésű kerti tároló a telek végében
• Gondozott privát kert, csendes utcában
• Kiváló infrastruktúra, a Duna-part pár perc sétára

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1517 e Ft
1247 e Ft -22%
966 e Ft -57%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
220 M Ft m Ft
350.4 m Ft 37%
238 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
49 m²
X. kerület
Eladó iroda

Budapest, X. kerület

779 M Ft
1760 m²
1716 m²
III. kerület, Víznyelő utca melletti út
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

135 M Ft
2 szoba
60 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

420 M Ft
7 szoba
458 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

702 M Ft
8 szoba
883 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

104 M Ft
3 szoba
57 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

395 M Ft
7 szoba
380 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

102.9 M Ft
2 + 2 szoba
75 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

239 M Ft
4 szoba
124 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

150 M Ft
5 szoba
113 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

289.9 M Ft
5 szoba
170 m²
XI. kerület, Kelenföld, Barázda utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

117 M Ft