River Life

Eladó családi ház
Budapest, III. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
340 000 000 Ft340 M Ft 1 382 114 Ft/m2
5 szoba
246 m²
földszint
építés éve:2011

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 450 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Luxus
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 600
Németh Gábor
Hillside Homes

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

NYARALÁS AZ ÉV MINDEN NAPJÁN!
Különleges, prémium minőségű, medencés ikerház eladó a Testvérhegy egyik legkedveltebb részén. Egy otthon, ahol a luxus és a kényelem tökéletes harmóniában találkozik, így ideális választás pároknak és befektetőknek egyaránt.

INGATLAN HELYSZÍNE
Az ingatlan egy csendes, nyeles telken található, így az utcai forgalomból semmi sem érzékelhető. A környék nyugodt és biztonságos, mégis minden karnyújtásnyira van: játszótér 2 percre, buszmegálló 5 percre, a belváros pedig könnyen elérhető.

ÉPÜLET ADOTTSÁGAI
A 175 nm-es lakóterületű ikerházfél tágas és világos tereivel maximális kényelmet nyújt. A ház elrendezése modern és praktikus, különleges hangulatát a hatalmas teraszok, a faburkolatos napozóterasz és a privát wellness-részleg teszi igazán egyedivé.

INGATLAN ADOTTSÁGAI
Alagsor: wellness helyiség 6 fős szaunával, kétszemélyes jakuzzival és sófalas pihenővel, vendégszoba, mosókonyha és mellékhelyiség.
Földszint: fényes nappali-étkező prémium konyhával, hatalmas vízteres kandalló, elő- és hátsó teraszkapcsolat, mellékhelyiség.
Első szint: két hálószoba saját fürdőszobával és erkéllyel.
Második szint: szülői háló, 21 nm-es panorámás terasszal és saját fürdővel.
A hátsó terasz igazi oázis: a 8x4 méteres, gazdaságosan fűthető medence nyakzuhannyal és szolár zuhannyal tökéletes pihenőhely a nyári hónapokra. A gyönyörű kertet automata öntözőrendszer és épített bográcsozó teszi teljessé, míg a füge, málna, szőlő és örökzöldek természetközeli hangulatot teremtenek.

MŰSZAKI FELSZERELTSÉG
A ház fenntartható és energiatakarékos megoldásokkal van felszerelve:
10 KW-os napelemrendszer és napkollektorok
Új kondenzációs gázkazán
Vízteres kandalló
Minden hálószobában hűtő-fűtő klíma
15 cm szigetelés, Porotherm tégla falazat
Internorm nyílászárók
Az épület szinte teljesen önellátó, így fenntartása rendkívül kedvező.

PARKOLÁS
A 49 nm-es garázs két autó számára biztosít helyet, emellett egy tároló is rendelkezésre áll.
Ez az ingatlan egyedülálló lehetőség azoknak, akik szeretnének egy luxus kényelmet nyújtó, mégis gazdaságosan fenntartható otthonba költözni!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1382 e Ft
1255 e Ft -10%
961 e Ft -44%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
340 M Ft m Ft
346.4 m Ft 2%
236.6 m Ft -44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Víznyelő utca melletti út
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

135 M Ft
2 szoba
60 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

452 M Ft
5 szoba
270 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

63 M Ft
2 szoba
47 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
41 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

77.9 M Ft
3 szoba
74 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

339.228 M Ft
7 szoba
392 m²
XVIII. kerület, Bókaytelep, Üllői út
Eladó iroda

Budapest, XVIII. kerület

0.22 M Ft
1 szoba
65 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
100 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

713.7 M Ft
8 szoba
883 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Király utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

153.9 M Ft
2 szoba
73 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
93 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

424.9 M Ft
5 szoba
213 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
73 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület