Oasis Residence

Eladó családi ház
Budapest, III. kerület

+ 17 kép 1/20
347 700 000 Ft347.7 M Ft 1 103 810 Ft/m2
1 szoba
315 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1093 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Nidal Ádám
Duna House Bartók

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Panorámás luxus– Azoknak, akik nem házat keresnek, hanem Otthont

Ürömhegy szívében várja új tulajdonosát egy páratlan családi ház, amelyet úgy terveztek, hogy egyszerre nyújtson modern luxust és az otthon melegségét.
Ez a 315 m²-es, háromszintes, délnyugati tájolású villa nemcsak egy ház, hanem az az élettér, ahol már az első megtekintéskor megtalálja az érzést, amit keres.

A panoráma varázsa és a terek harmóniája
A ház minden részletében a kényelem és az elegancia találkozik. Az alsó szinten található amerikai konyhás nappali tágas, 46 m²-es terével és hatalmas ablakain keresztül lenyűgöző kilátást nyújt a Testvérhegyre. Innen léphetünk ki a 35 m²-es teraszra, ahol a reggeli kávézás és az esti naplemente alatt is gyönyörködhet a tájban.
A felső szinten található nappali, pedig talán még ennél is impozánsabb, a maga 70 négyzetméterével, illetve a legesztétikusabb építészeti és lakberendezői megoldásaival.

Különleges kialakítás – Egyedi lehetőségek
Az ingatlan két különálló lakrészre osztható, mindkettő saját bejárattal, nappalival, hálószobákkal, fürdőszobákkal és mosókonyhával rendelkezik. Ez az elrendezés tökéletes megoldás két generáció számára, vagy akár lakó- és munkatér kombinációjára. A földszinten és az emeleten összesen hat szoba biztosítja, hogy minden családtagnak legyen egy saját kis szigete.

Luxus a szabadban – A kert és a medence varázsa
A mediterrán stílusú kertben egy 22 m²-es, fűthető medence várja, amely az év minden szakaszában használható. A 20 m²-es nyári konyha Európa legnagyobb epoxigyanta pultjával és modern felszereltségével tökéletes helyszínt kínál családi és baráti összejövetelekhez. A kert automata öntözőrendszerrel és csöpögtető szisztémával gondozott, így Önnek csak a pihenésre kell koncentrálnia.

Modern technológia és fenntarthatóság
A ház minden részlete a korszerű életvitelt szolgálja. Az idén teljesen cserélt tetőszerkezet napelemekkel egészül ki, amelyek csökkentik az energiaköltségeket. A külön szinteken működő gáz-cirkó fűtés és a klímaberendezések biztosítják az évszaktól független kényelmet.

Kiváló elhelyezkedés – Közelség a városhoz és a természethez
Az ingatlan ideális helyen található: a belváros autóval 15 perc alatt elérhető, miközben a környező természet, a kirándulóhelyek és a Lupa Beach adta lehetőségek garantálják a kikapcsolódást.

Ez az ingatlan több mint egy ház – ez az a hely, ahol minden részlet az Ön kényelmét és boldogságát szolgálja. Ha Ön nem csupán egy házat, hanem az Otthonát keresi, ez a páratlan panorámával rendelkező villa az Ön számára készült!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1104 e Ft
511 e Ft -116%
1113 e Ft 1%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
347.7 M Ft m Ft
27.9 m Ft -1,147%
156.8 m Ft -122%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

220 M Ft
3 + 1 szoba
135 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

645 M Ft
4 szoba
134 m²
III. kerület, Ürömhegy, Kőpor utca
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

457 M Ft
5 szoba
339 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
27 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

424.9 M Ft
5 szoba
213 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

330 M Ft
8 + 2 szoba
304 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

275 M Ft
7 szoba
250 m²
XI. kerület
Eladó nyaraló

Budapest, XI. kerület

25.5 M Ft
1 szoba
20 m²
III. kerület, Víznyelő utca melletti út
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

135 M Ft
2 szoba
60 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

141.9 M Ft
3 szoba
90 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

25.5 M Ft
1 szoba
20 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

68.9 M Ft
2 szoba
48 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

65 M Ft
2 szoba
40 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

452 M Ft
5 szoba
270 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

449 M Ft
5 szoba
250 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület