Astora Art House

Eladó családi ház
Budapest, III. kerület

+ 12 kép 1/15
269 990 000 Ft269.99 M Ft 915 220 Ft/m2
4 szoba
295 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 736 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 622
Virág Olga
Szentendre Városkapu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Megvételre kínálok a III. kerületben egy egyedi lehetőségeket rejtő ingatlant.

Az ingatlan a hegyoldalon helyezkedik el, ami nemcsak lenyűgöző panorámát, hanem különleges adottságokat is biztosít.
Az épület két szinten kínál tágas és különleges helyiségeket.

Az alsó szintet egy impozáns, 180 m²-es téglaíves pince uralja, amely 3 m-es belmagasságával és rusztikus megjelenésével ideális borospincének, rendezvényhelyszínnek vagy művészeti műhelynek. Felettébb inspiráló környezet, amely könnyedén átalakítható egyedi igények szerint.

A pince fölötti szinten egy modern, loft stílusú iroda található, 125 m²-en. A hely optimális kreatív munkaterületnek, de könnyen alakítható lakássá vagy bemutatóteremmé is.
Az ingatlan része egy 44 m²-es galéria, amely csigalépcsőn keresztül közelíthető meg, valamint egy 80 m²-es középső szint, ahol fürdőszoba, WC, és előtér található.

Az ingatlan fűtéséről korszerű hűtő-fűtő hőszivattyú gondoskodik, amely napelemekkel működtethető, a fúrt kutak biztosította energiahatékonysággal. A minőségi Velux fa nyílászárók nemcsak esztétikusak, hanem kitűnő hőszigetelést is nyújtanak.

A 736 m²-es telek rendezett és új lehetőségeket rejt magában.
Egy 25 m²-es melléképület is helyet kapott rajta, amely kisebb felújítás vagy bontás után új funkciót nyerhet.
Az udvar alkalmas parkolásra 2-3 autó számára és tökéletes helyszín szabadtéri rendezvényeknek is.

Az ingatlan kiváló választás üzleti célokra: irodának, vendéglátóegységnek, műhelynek, vagy akár egyedi projektek megvalósítására is.
Tökéletes alap lehet panzióval kombinált étterem, rendezvényhelyszín vagy különleges tematikus műhely számára.

Az elhelyezkedés kényelmes és praktikus: buszmegálló pár lépésre, HÉV-megálló 300 m távolságra, és a békásmegyeri piac is sétával elérhető.

Ha számos lehetőséget rejtő ingatlant keres, keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
915 e Ft
1435 e Ft 36%
1069 e Ft 14%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
269.99 M Ft m Ft
238.7 m Ft -13%
148.4 m Ft -82%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

480 M Ft
7 szoba
311 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

395 M Ft
7 szoba
380 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

139.9 M Ft
7 szoba
210 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Nyár utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

172 M Ft
3 szoba
88 m²
XXII. kerület, Budafok, Diótörő út
Eladó telek

Budapest, XXII. kerület

27 M Ft
1015 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

220 M Ft
4 + 2 szoba
150 m²
III. kerület, Víznyelő utca melletti út
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

135 M Ft
2 szoba
60 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

289.9 M Ft
5 szoba
170 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

349 M Ft
8 szoba
296 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

420 M Ft
10 szoba
480 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Wesselényi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.5 M Ft
2 szoba
64 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

330 M Ft
5 szoba
300 m²
XIV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XIV. kerület

95 M Ft
3 szoba
85 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

66 M Ft
2 szoba
54 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65 M Ft
3 szoba
56 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

1100 M Ft
17 + 2 szoba