BAM Living

Eladó családi ház
Budapest, II. kerület

+ 1 kép 1/4
289 899 999 Ft289.9 M Ft 1 858 333 Ft/m2
5 szoba
156 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 577 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 296
Red24 Real Estate
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Budapest egyik legkedveltebb zöldövezeti részén, Széphalmon kínálunk megvételre egy exkluzív, kétszintes, új építésű nagylakást, amely tökéletes választás nagyobb családok számára vagy azoknak, akik tágas, magas minőségű otthont keresnek.

FŐBB PARAMÉTEREK

• 156 m² alapterület
• 5 szoba (4 hálószoba + nappali)
• 3 fürdőszoba + vendég WC
• külön mosókonyha
• kényelmes, jól átgondolt elrendezés

PRÉMIUM MŰSZAKI TARTALOM

• 3 rétegű Rehau nyílászárók (belül fehér, kívül antracit)
• elektromos alumínium redőnyök
• 15 cm homlokzati szigetelés + tetőszigetelés
• prémium burkolatok
• vízálló Aqua Stop laminált parketta
• beépített LED világítás

• gépesített, beépített konyhabútor
• gardróbok és fürdőszoba bútorok az árban
• gáz + padlófűtés
• hűtő-fűtő klíma

LOKÁCIÓ – NYUGALOM ÉS TERMÉSZET

Széphalom a II/A kerület egyik legértékállóbb része, ahol a természet közelsége és a városi kényelem találkozik.

• csendes, zöld környezet
• erdők, túraútvonalak a közelben
• Hűvösvölgy gyorsan elérhető
• kiváló közlekedés a belváros felé
• iskolák, bevásárlási lehetőségek pár percen belül

Átadás: 2027.06.16.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 04. 22.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
1858 e Ft
1354 e Ft -37%
961 e Ft -93%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
289.9 M Ft m Ft
412.1 m Ft 30%
236.6 m Ft -23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1500 M Ft
14 + 1 szoba
875 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

137 M Ft
3 szoba
83 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

299 M Ft
5 szoba
220 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Klauzál utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

63.4 M Ft
1 szoba
39 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

265.742 M Ft
6 szoba
300 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

270 M Ft
3 szoba
87 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
II. kerület, Remetekertváros, Kertváros utca
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

240 M Ft
9 szoba
286 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

549 M Ft
5 szoba
300 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

192 M Ft
5 szoba
122 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

52 M Ft
1 szoba
29 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

240 M Ft
8 szoba
286 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

449 M Ft
730 m²
350 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca