BAM Living

Eladó családi ház
Budapest, II. kerület

+ 10 kép 1/13
750 000 000 Ft750 M Ft 2 533 784 Ft/m2
5 szoba
296 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 630 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 625
Némethy Zsófia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

English below

Eladásra kínálunk egy különleges megjelenésű, modern stílusú, háromszintes luxus családi házat Budapest egyik legkedveltebb zöldövezeti részén.

Az ingatlan letisztult építészeti formavilága, nagy üvegfelületei és tágas belső terei valódi prémium életteret biztosítanak. A ház központi tere a közel 55 m²-es nappali–étkező–konyha, amely közvetlen kapcsolatban áll a teraszokkal és a kerttel, valamint a kerti medencével, így ideális családi élethez és vendégfogadáshoz egyaránt.

Az emeleti szinten több hálószoba, gardrób és fürdőszobák kerülnek kialakításra, míg a pinceszinten garázs, wellness/szauna, tároló és egy külön konditerem is helyet kap.

Főbb adatok:
• Belső alapterület: ~296 m²
• 3 szint
• Több teraszkapcsolat ~76 m²
• Garázs több autó részére
• Wellness / szauna / konditerem szint
• Kerti medence
• Nagy üvegfelületek
• Modern, minimál építészet
• Várható befejezés: 2026 Q4

Árak:
• 750 millió Ft – szerkezetkész + külső kész állapot
(belső burkolatok, beépített konyha és kertépítés nélkül)
• 850 millió Ft – kulcsrakész állapot
(belső burkolatok, beépített konyha és kertépítés)

Az ingatlan kiváló választás azok számára, akik modern, letisztult, prémium minőségű otthont keresnek zöld környezetben, mégis közel a városhoz.

Kérdés esetén, megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal!

We offer for sale a unique, modern, three-storey luxury family house located in one of Budapest’s most popular green residential areas.

The property features clean architectural design, large glass surfaces and spacious interiors, providing a true premium living environment. The central area of the house is an approximately 55 sqm living room – dining area – kitchen, which is directly connected to the terraces, the garden and the outdoor swimming pool, making it ideal for both family living and entertaining guests.

The upper floor will include several bedrooms, walk-in wardrobes and bathrooms, while the basement level will feature a garage, wellness/sauna area, storage rooms and a separate gym.

Key data:
• Interior floor area: approx. 296 sqm
• 3 levels
• Multiple terrace connections: approx. 76 sqm
• Garage for multiple cars
• Wellness / sauna / gym level
• Outdoor swimming pool
• Large glass surfaces
• Modern, minimalist architecture
• Expected completion: Q4 2026

Prices:
• HUF 750 million – structural + externally finished condition (without interior finishes, built-in kitchen and landscaping)
• HUF 850 million – turnkey condition (including interior finishes, built-in kitchen and landscaping)

The property is an excellent choice for those who are looking for a modern, clean-design, premium quality home in a green environment while still being close to the city.

For further information or to arrange a viewing, please feel free to contact us.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 04. 13.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2534 e Ft
1354 e Ft -87%
961 e Ft -164%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
750 M Ft m Ft
412.1 m Ft -82%
236.6 m Ft -217%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

850 M Ft
12 + 3 szoba
650 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

65 M Ft
2 szoba
53 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

144.9 M Ft
3 szoba
84 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

129.9 M Ft
5 szoba
200 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

58 M Ft
3 szoba
53 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

66.7 M Ft
2 szoba
43 m²
II. kerület, Adyliget, Irányi Dániel utca
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

455 M Ft
6 szoba
300 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
III. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, III. kerület

41.5 M Ft
28 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
2 szoba
77 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

455 M Ft
5 + 1 szoba
300 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

275 M Ft
8 szoba
392 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

2514.61 M Ft
5 szoba
840 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1427.4 M Ft
7 + 2 szoba
550 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

299 M Ft
5 szoba
220 m²
XIX. kerület