NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Budapest, II. kerület

+ 17 kép 1/20
59 000 000 Ft59 M Ft 2 185 185 Ft/m2
3 szoba
27 m²
építés éve:1976

Részletes adatok

Telekméret: 1536 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szunyog Patricia
Duna House - Hollán utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

*KÖZVETLEN TERMÉSZETKAPCSOLAT  INTIMITÁS ZAVARTALAN NYUGALOM LENYŰGÖZŐ PANORÁMA ***

Budapest II. kerületi Gercse városrészben, Budapest egyik legexkluzívabb zsákutcás jellegű lokációjában kínálunk eladásra egy különleges ingatlant természetkedvelőknek.

Az 1536 m2-es Budai Tájvédelmi Körzet határban elhelyezkedő, MK-2 besorolású telek több szempontból is különleges.  Közvetlen természetkapcsolat és intimitás.Közvetlenül a Budai Tájvédelmi Körzet erdőivel határos.Ez azt jelenti, hogy a kerted végében már a természet kezdődik, ahol őzekkel és madárcsicsergéssel ébredhetsz.

Mivel az utca a hegyoldal szélén fut, nincs átmenő forgalom. Az erdőszéli elhelyezkedés biztosítja, hogy a telek egyik oldaláról soha nem lesz szomszédod, így a privát szféra maximális.

A város tüdeje: Az erdő közelsége miatt a levegő itt érezhetően tisztább és frissebb, mint a belsőbb kerületekben.A fák párologtatása és árnyékolása miatt a kánikula idején is több fokkal kellemesebb a hőmérséklet, mint a betonozott városrészekben.

A Máriahegy adottságai révén az  ingatlanból lenyűgöző kilátással van a környező hegyekre (pl. Remete-hegy, Hármashatár-hegy). Az erdőszéli fekvés garantálja, hogy ezt a kilátást később sem építik el előled.

Limitált kínálat: Erdőszéli, panorámás telekből a II. kerületben már nagyon kevés van. Ez a szűkösség garantálja az ingatlan hosszú távú értékállóságát.

Az aktív életmód csak egy  karnyújtásnyira van! Túraútvonalak a kapuban: Nem kell autóba ülnöd a kikapcsolódáshoz; a kertkapun kilépve azonnal elérhetőek a budai hegyek legszebb túraútvonalai és futókörei.

A telken jelenleg három ház (6,9 és 12 m2), három pince,három ciszterna található.  A közel 50 éves épületek számos izgalmas és értékteremtő módon hasznosíthatóak, a csendes elvonulástól kezdve a közösségi célokig. A természetközeli elhelyezkedés ideális alapja a manapság népszerű slow tourism irányzatnak.Vendégház vagy Airbnb: Kialakíthat egy hangulatos, természetközeli szálláshelyet túrázók vagy párok számára, akik elvonulnának a város zajától.Digitális Nomád Workation Pont: A távmunka térnyerésével nagy az igény olyan helyekre, ahol csendes környezetben, de jó internettel lehet dolgozni.

Inspiráló lehet alkotók és a feltöltődni vágyók számára.Festők, írók vagy kézművesek számára ideális, nyugodt munkaterület.
Privát Jógastúdió vagy Meditációs Pont: Kisebb csoportoknak vagy egyéni elvonulásokhoz alkalmas helyszín, ahol a természet közelsége segíti az ellazulást.

Ha felkeltettem érdeklődésedet és személyesen is megtekintenéd ezt az ingatlant,hívj még ma.

Irányár:59 000 000 Ft

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2185 e Ft
1486 e Ft -47%
1134 e Ft -93%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
59 M Ft m Ft
159.8 m Ft 63%
100.9 m Ft 42%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

3300 M Ft
8 szoba
1100 m²
II. kerület, Zöldmál
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

299 M Ft
5 szoba
220 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

850 M Ft
12 + 3 szoba
650 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

89.9 M Ft
2 szoba
63 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

498 M Ft
8 szoba
650 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

549 M Ft
5 szoba
300 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

71.99 M Ft
2 szoba
58 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1756.8 M Ft
9 szoba
550 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1366.974 M Ft
12 szoba
913 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

379 M Ft
4 szoba
300 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

455 M Ft
5 + 1 szoba
300 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

88 M Ft
560 m²
0 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

2518.11 M Ft
5 szoba
840 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XXIII. kerület
Eladó telek

Budapest, XXIII. kerület

80 M Ft
3254 m²
0 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

248 M Ft
5 szoba
169 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület