Oasis Residence

Eladó családi ház
Budapest, II. kerület

+ 17 kép 1/20
335 000 000 Ft335 M Ft 1 781 915 Ft/m2
4 + 1 szoba
188 m²
építés éve:1933

Részletes adatok

Telekméret: 1128 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 458
Potoczki László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

CSALÁDI HÁZ HATALMAS KERTTEL, KIVÁLÓ ELRENDEZÉSSEL, PANORÁMÁS TERASSZAL
2. kerület Kurucles kedves utcájában, jó közlekedésnél ELADÓ!

Családosok, befektetők figyelem!

Eladó egy kivételes adottságú, remek állapotban lévő, a környéken ritkaságnak számító, hatalmas 1128nm-es telken fekvő 3,5 szobás családi ház, örökpanorámával az Apáthy-sziklára és a budai hegyekre!

A HÁZRÓL:
A családi ház nagyvonalú világos és tágas terekkel rendelkezik. Kiváló elrendezésének köszönhetően a jelenleg 3,5 szobás ház könnyedén 4,5 szobás kényelmes családi otthonná alakítható. Mindez egy lakószinten lépcsőzés nélkül, kényelmesen.
Az ingatlan 2 szintre tagozódik, elkülönítve a különböző funkciókat. A földszinti részen található a lakótér: 3 és fél szoba gardróbhelységgel, hatalmas étkező konyhával, fürdőszoba, előszoba , kamra és wc. A lakótér alatti félszuterén szinten 77nm-en háztartási helyiségek mosókonyha, nagy száraz tároló és éléskamra kerültek kialakításra. Itt található a 2 gépkocsi beállására alkalmas 44 nm-es GARÁZS is, amely a VÉTELÁR RÉSZÉT KÉPEZI! A lakótér feletti teljes tetőtér beépíthető, amivel kibővíthető a jelenlegi élettér.
A családi ház egyik ékessége a 60 nm-es dél-keleti fekvésű terasz - panorámával a kertre és a budai -hegyekre- hangulatos családi étkezések és igazi kikapcsolódás helyszíne.

MÉRETEK:
Az ingatlan nettó beépített alapterülete 261 nm, az alábbiak szerint:
- jelenlegi lakótér 120 nm
- 60 nm csodálatos, panorámás terasz.
- a lakótér alatt 77 nm-en háztartási helyiségek

KORSZERŰSÍTÉSEK:
Az 1933-ban épült családi házat tulajdonosai 2014-ben teljes körűen felújították és kibővítették. Az épületre ekkor új tetőszerkezet és fedés került. A házat hőszigetelték és új homlokzati színezést kapott. A belső munkálatok során a teljes villanyhálózatot és fűtésrendszert (HOVAL kondenzációs gázkazán radiátoros hőleadással, a konyhában és a fürdőszobában padlófűtéssel kiegészítve) felújításra került, a hideg és a melegburkolatokat kicserélték, felújításra kerültek a vizesblokkok is. A családi ház azóta is szépen karbantartott otthon, műszaki állapota jó. A családi ház riasztóval és elektromos kapunyitóval felszerelt.
Az ingatlan egy 1128 nm-es ősfás,-gyümölcsfás szép kertben áll, igazi kikapcsolódást nyújtva az itt lakóknak. A szomszédok kedvesek, barátságosak, de nem tolakodóak, kiváló velük a viszony.
LOKÁCIÓ:
A közlekedés nagyon jó, a Széll Kálmán tér és a Hűvösvölgyi városközpont egyaránt 15 min alatt elérhető. Parkolás az elektromos kapuval működő garázsban, vagy akár a ház előtti közterületen is ingyenes.
Az ingatlan per és tehermentes.

Családosoknak örömet adó, remek lehetőség. Befektetőknek is kifejezetten ajánlom: 15%-os beépíthetőség, 7,5m-es magassági korlát.

Zöldövezet, kert, csendes, barátságos környék, jó közlekedés. Itt mindenki megtalálja, amit keres!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M325805

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
1782 e Ft
1383 e Ft -29%
966 e Ft -84%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
335 M Ft m Ft
418.8 m Ft 20%
238 m Ft -41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

275 M Ft
8 szoba
392 m²
III. kerület, Mocsárosdűlő, III. kerület - HARSÁNYLEJTŐ
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

545 M Ft
5 szoba
263 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

110.4 M Ft
3 szoba
69 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1756.8 M Ft
9 szoba
550 m²
II. kerület, Pasarét
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1650 M Ft
17 szoba
1200 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

549 M Ft
5 szoba
300 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

77 M Ft
1 + 2 szoba
55 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
40 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

183 M Ft
3 szoba
85 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

455 M Ft
5 + 1 szoba
300 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1464 M Ft
8 szoba
500 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

160 M Ft
3 szoba
91 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

3300 M Ft
8 szoba
1100 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1500 M Ft
14 + 1 szoba
875 m²