Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Budapest, II. kerület

+ 17 kép 1/20
470 000 000 Ft470 M Ft 2 350 000 Ft/m2
5 szoba
200 m²
építés éve:2019

Részletes adatok

Telekméret: 729 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szekeres Marina
Duna House - Mária tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

II. kerület villanegyedében, Adyligeten, csendes, sík mellékutcában
729 nm-es, ősfás, parkosított kertben 2019-ben épült,
200 nm-es, nappali + 4 hálószobás családi ház eladó.

Saját részre, precíz, gondos kivitelezéssel készült, kétszintes, téglából épült,
4 égtáj felé tájolt épület tágas, napfényes terekkel, jól bútorozható helyiségekkel,
3 m-es belmagassággal.
Minden szobához terasz tartozik, minden helyisége ablakos.

Földszint:
Amerikai konyhás nappali-étkező (56 nm) 24,5 nm-es terasszal, kertkapcsolattal (DNY)
Hálószoba (15,5 nm) saját fürdővel, 14,4 nm-es terasszal, kertkapcsolattal (ÉK)
Előszoba
Közlekedő
Vendég mosdó
Tároló

Emelet:
Hálószoba (18,7 nm) 9 nm-es nyitott terasszal (ÉK-ÉNY)
Hálószoba (11,6 nm) 16 nm-es fedett terasz kapcsolattal (DNY)
Hálószoba  (16,6 nm) 16 nm-es fedett terasz kapcsolattal (DNY)
Fürdő
Mosókonyha/gépészet
Közlekedő

Műszaki tartalom:
Tégla falazat 20 cm-es szigeteléssel
Mészkő burkolat
Hőszivattyús (DAIKIN) mennyezeti hűtés/fűtés, padlófűtés
3 rétegű fém nyílászárók (FENSTER) zsaluziával
HOFSTADTER biztonsági bejárati ajtó
BOSCH konyhagépek
Automata öntözőrendszer
Automata kapunyitó
Riasztórendszer

A kerten belül 2 gépkocsi számára térkövezett beálló készült,
3 további gépkocsi parkolása az utcán biztosított.
A parkolás az utcán ingyenes.

A környék ellátottsága kitűnő, sétatávolságra orvosi rendelő, állatorvosi rendelő, élelmiszerbolt, játszótér,
angol nyelvű óvoda található,
a közelben SPAR, LIDL, CBA, DM, éttermek, bankok, posta, fitness termek, uszoda, sportpálya, kultúrközpont,
magyar és német nemzetiségi iskola, gimnázium,
az amerikai, francia és spanyol iskola 7-10 perc autóval.

A tömegközlekedés 2 perces sétatávolságra található,
63-as, 963-as buszokkal 5 perc a Hűvösvölgy végállomás,
ahonnan buszokkal, villamosokkal a Széll Kálmán tér 17 perc alatt elérhető.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2350 e Ft
1354 e Ft -74%
961 e Ft -144%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
470 M Ft m Ft
412.1 m Ft -14%
236.6 m Ft -99%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

543 M Ft
5 szoba
193 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

109 M Ft
2 szoba
72 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

74.8 M Ft
3 szoba
67 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

2514.61 M Ft
5 szoba
840 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

79.9 M Ft
1 + 2 szoba
67 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

916.037 M Ft
5 szoba
700 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

449 M Ft
730 m²
350 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
4 szoba
75 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1756.8 M Ft
9 szoba
550 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1365.074 M Ft
12 szoba
913 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

498 M Ft
8 szoba
650 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

65 M Ft
2 szoba
53 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

248 M Ft
5 szoba
169 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

275 M Ft
8 szoba
392 m²
II. kerület, Adyliget, Irányi Dániel utca