River Life

Eladó családi ház
Budaörs

+ 15 kép 1/18
104 900 000 Ft104.9 M Ft 1 808 621 Ft/m2
3 szoba
58 m²
építés éve:1940

Részletes adatok

Telekméret: 377 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kekk Zsuzsa
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Fedezze fel álmai otthonát Budaörs szívében – 3 szobás földszintes családi ház várja Önt!

Fedezze fel a modern életstílus és a nyugalom tökéletes egyensúlyát Budaörsön, ahol egy frissen felújított, háromszobás ház várja új tulajdonosát. Ez a tehermentes ingatlan ideális választás minden generáció számára, akik szeretnék élvezni a kertvárosi lakás előnyeit.
Az ingatlanhoz tartozó 377 négyzetméteres telek tökéletes lehetőséget biztosít a szabadidő eltöltésére. A nagy terasz, kellemes helyszínt kínál a reggeli kávézásokhoz vagy a baráti összejövetelekhez.

Beosztás:
- amerikai konyhás nappali, 2 hálószoba, fürdőszoba Wc- vel, előszoba

Az ingatlant 2025- ben felújították.
- villany- és vízvezetékek cseréje megtörtént minden helyiségben
- fürdőszobát teljesen felújították
- a konyhát új konyhabútorral és műszaki gépekkel látták el
- a fűtés elektromos ,energiatakarékos fűtő- hűtő klíma segítségével biztosított. A gázcsonk a ház falán, amennyiben valaki azt szeretné használni.

A kertben ásott kút gondoskodik a locsolásról.

A kisállattal költözhető ingatlan lehetőséget ad arra, hogy kedvencét is magával hozza, így az új otthon valóban otthonná válik.

A környék ellátottsága kiváló, mindössze néhány perc sétára találhatóak a helyi boltok, éttermek és szolgáltatások, így minden szükséges dolog könnyedén elérhető.
A közlekedési csomópont közelsége miatt a közlekedés kitűnő, legyen szó autós vagy tömegközlekedési lehetőségekről. Az ingatlan elhelyezkedése lehetővé teszi, hogy gyorsan elérje a fővárost, miközben a csendes környék biztosítja a nyugodt életvitelt.

Az adatok tájékoztató jellegűek.

Ez az ingatlan a "Felező csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Budaörsön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budaörs m² ár
1809 e Ft
1070 e Ft -69%
Ennek az ára
Budaörs átlagár
104.9 M Ft m Ft
150 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budaörs

Eladó családi házak a környékről

Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Budaörs, Szabadság út
Eladó családi ház

Budaörs

119.9 M Ft
4 szoba
142 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

194.9 M Ft
5 szoba
200 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

385.5 M Ft
7 szoba
300 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

385.5 M Ft
6 szoba
300 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

385.5 M Ft
6 szoba
300 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

285 M Ft
8 szoba
285 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

475 M Ft
12 szoba
560 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

119.9 M Ft
4 szoba
142 m²
Budaörs, Hold utca
Eladó családi ház

Budaörs

375 M Ft
9 szoba
660 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

525 M Ft
8 szoba
300 m²