Aerogate Homes

Eladó családi ház
Bodajk

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
75 000 000 Ft75 M Ft 500 000 Ft/m2
4 szoba
150 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 584 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3622945013
Klambauerné Őri Erika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Bodajk egyik legjobb, forgalommentes utcájában, nagyon szép kilátással a kastélyra, eladó egy tégla építésű, teljesen felújított családi ház. A hozzá tartozó telek: 584 nm-es, részben térkövezett, mely több autó számára biztosít kényelmes parkolást. A kert rendezett, fákkal övezett, térkövezett kiülővel.Az ingatlan főbb jellemzői: Tejes körű felújítás 2020-2021-ben:- Érintette a teljes víz, villany és fűtésrendszert.- 10 cm-es homlokzati szigetelés- műanyag nyílászárók, melyek redőnnyel ellátottak- mennyezeti szigetelés mindkét szinten- a tető új zsindely borítást kapott, a gerendázat és a lécezés jó állapotú- a födémet kőzetgyapot szigeteléssel látták el- teljes aljzat felújítás, új burkolatok - új kondenzációs Bosch kazán, mely a melegvizet is biztosítja- 3x10 Amper, a teljesen új villanyhálózat használatához.Ha nem szeretne a felújítással bajlódni, ha szeretne egy szép helyen élni, akkor ez a jó választás!A tömegközlekedés nagyon jó, Székesfehérvár 25 perc alatt elérhető, Mór 10 perc. Remek óvoda, általános iskola és egy művészeti középiskola is található a városban.Bővebb információért, megtekintéssel kapcsolatban kérem keressen!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

+36302149474

Referencia szám: HZ072222

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Bodajkon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Bodajk m² ár
500 e Ft
403 e Ft -24%
Ennek az ára
Bodajk átlagár
75 M Ft m Ft
61.4 m Ft -22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Bodajk

Eladó családi házak a környékről

Bodajk
Eladó családi ház

Bodajk

129 M Ft
5 szoba
0 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

80 M Ft
6 szoba
200 m²
Kulcs
Eladó családi ház

Kulcs

180 M Ft
8 szoba
167 m²
Bodajk
Eladó családi ház

Bodajk

75 M Ft
4 szoba
150 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Bodajk
Eladó családi ház

Bodajk

133.9 M Ft
8 + 1 szoba
329 m²
Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Mór
Eladó családi ház

Mór

110 M Ft
12 szoba
340 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Bodajk
Eladó családi ház

Bodajk

42 M Ft
2 szoba
75 m²
Bodajk
Eladó családi ház

Bodajk

42 M Ft
2 szoba
75 m²
Bakonycsernye
Eladó családi ház

Bakonycsernye

39 M Ft
3 szoba
350 m²
Bodajk
Eladó családi ház

Bodajk

57.657 M Ft
3 szoba
65 m²
Bodajk
Eladó családi ház

Bodajk

42 M Ft
2 szoba
75 m²
Bicske, Baboshegy
Eladó családi ház

Bicske

26.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Bodajk
Eladó családi ház

Bodajk

42 M Ft
2 szoba
75 m²
Mány
Eladó családi ház

Mány

18.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Bodajk
Eladó családi ház

Bodajk

42 M Ft
2 szoba
75 m²
Tabajd
Eladó családi ház

Tabajd

22 M Ft
3 szoba
75 m²
Csákvár, Kossuth utca
Eladó családi ház

Csákvár

76 M Ft
1 szoba
181 m²
Alcsútdoboz, Szabadság utca
Eladó családi ház

Alcsútdoboz

320 M Ft
12 szoba
620 m²
Gánt, Gánti út
Eladó családi ház

Gánt

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
40 m²
Bodajk
Eladó családi ház

Bodajk

42 M Ft
2 szoba
75 m²
Felcsút, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Felcsút

32 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

22.5 M Ft
3 + 1 szoba
83 m²
Győrság
Eladó családi ház

Győrság

89.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Lajoskomárom
Eladó családi ház

Lajoskomárom