Seven Pearl

Eladó családi ház
Berettyóújfalu

+ 14 kép 1/17
129 900 000 Ft129.9 M Ft 849 020 Ft/m2
3 szoba
153 m²
építés éve:1996

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 462 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 520
Guth Pál
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Berettyóújfalu központjában eladó egy háromszintes, sarok elhelyezkedésű ingatlan.

Az épület üzlethelyiséggel rendelkezik, így lakó- és üzleti célra egyaránt alkalmas.

A házban több fürdőszoba és több WC került kialakításra.

Az ingatlan belső kialakítását tágas terek jellemzik. A szintek között igényes kivitelezésű, belső fa lépcsők biztosítják a közlekedést. A helyiségekben egyedi gyártású fa beltéri ajtók találhatók.

A földszinten egy garázs található, amely szerelőaknával rendelkezik.

Az épület főfalai porotherm szigetelt téglából készültek, ami stabil szerkezetet és jó hőszigetelést biztosít. A fűtési rendszer gáz- vagy vegyes tüzelésű kazánról is üzemeltethető. A szobákban radiátoros hőleadás, a többi helyiségben padlófűtés került kialakításra.

Az ingatlan elhelyezkedése és adottságai miatt többféle hasznosítási lehetőséget kínál.

Ideális választás családoknak, illetve befektetési célra is.

Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! További információért hívjon bizalommal, akár hétvégén is! Megtekintésre telefonon egyeztetés alapján van lehetőség. Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási, felújítási hitelek, Otthon Start, valamint CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP Bank hátterével irodánkban.

Energetikai tanúsítvány feltöltés alatt.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás családi házak ára Berettyóújfaluban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Berettyóújfalu m² ár
849 e Ft
672 e Ft -26%
Ennek az ára
Berettyóújfalu átlagár
129.9 M Ft m Ft
81.7 m Ft -59%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Berettyóújfalu

Eladó családi házak a környékről

Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

38 M Ft
2 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

159.8 M Ft
3 szoba
244 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

88 M Ft
6 szoba
130 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

88.9 M Ft
3 szoba
112 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

78.9 M Ft
2 szoba
245 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

24.77 M Ft
3 szoba
68 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

56.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

39.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

19.9 M Ft
2 szoba
84 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

78.9 M Ft
2 szoba
245 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Berettyóújfalu, Dózsa György utca
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

38 M Ft
2 szoba
84 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház