Metrodom

Eladó családi ház
Békéscsaba, Jamina, Bem

+ 12 kép 1/15
29 000 000 Ft29 M Ft 180 124 Ft/m2
4 szoba
161 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1365 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 602
LÉVAI MÓNIKA
LÉVAI INGATLAN ÉS HITELIRODA

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A Lévai Ingatlan és Hiteliroda eladásra kínál Békéscsabán Jaminában 161 m2- es családi házat.

Érd: 70/4525772
Irányár: 29 000 000 Ft

Az ingatlan 1365 m2 -es telken található. Vegyes falazatú épület. Az épület hosszában nyitott folyosó húzódik. Innen tudunk bejutni a különböző helyiségekbe.
Fürdőszobája 2024-ben lett felújítva ( burkolatok cseréje, zuhanyzó kialakítása).
A családi ház részei : Utcafronton 2 db nagyszoba- előszoba, fürdőszoba, konyha, kamra - padlásfeljáró, majd 2 db tárolónak használt helyiség, az ingatlan végében pedig kialakításra került 2 db szoba+ fürdőszoba (WC-vel). Fűtése : konvektoros valamint az első szobában beépített csempekályha is található. Burkolat az első szobák beton és rajta padlószőnyeg a többi helyiség járó lapos. Az udvaron melléképületek vannak, a kert gyümölcsfákkal van beültetve. Az ingatlan hitel felvételre alkalmas. Hitel igénylése esetén díjmentes ügyintézéssel segítjük ügyfeleinket.

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Békéscsabán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Békéscsaba m² ár
180 e Ft
538 e Ft 67%
Ennek az ára
Békéscsaba átlagár
29 M Ft m Ft
70 m Ft 59%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Békéscsaba, Jamina, Bem

Eladó családi házak a környékről

Békéscsaba, Keleti kertvárosias városrész
Eladó családi ház

Békéscsaba

39.9 M Ft
2 szoba
109 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
3 szoba
110 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

45 M Ft
5 szoba
168 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
4 szoba
150 m²
Békéscsaba, Berényi úti kertvárosias városrész, Károlyi utca
Eladó családi ház

Békéscsaba

17.9 M Ft
1 szoba
72 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

79.325 M Ft
4 szoba
95 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

128 M Ft
6 szoba
165 m²
Békéscsaba, Keleti kertvárosias városrész
Eladó családi ház

Békéscsaba

28 M Ft
2 szoba
70 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

59.5 M Ft
4 szoba
155 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

16.95 M Ft
9 szoba
170 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

13 M Ft
3 szoba
100 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

73.99 M Ft
8 + 1 szoba
255 m²
Békéscsaba, Déli kisvárosias városrész, Corvin utca 7
Eladó családi ház

Békéscsaba

13.67 M Ft
1 + 1 szoba
81 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

15 M Ft
3 szoba
100 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

75 M Ft
4 szoba
230 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

27.99 M Ft
5 + 2 szoba
160 m²
Doboz
Eladó családi ház

Doboz

10 M Ft
4 szoba
100 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35.9 M Ft
3 szoba
130 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

6.9 M Ft