City Pearl

Eladó családi ház
Balsa, Pozsonyi utca

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 13 kép 1/16
22 500 000 Ft22.5 M Ft 241 935 Ft/m2
2 szoba
93 m²
építés éve:1930

Részletes adatok

Telekméret: 896 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3642814750
Gaál Lőrinc
Duna House - Nyíregyháza, Búza tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Balsa kis utcájában, a Pozsonyi utcában, Tisza parthoz közel, 93 nm-es, 2 szobás, konyha, étkezős, TELJES KÖRŰ FELÚJÍTÁSON átesett családi ház 896 nm-es telken eladó. A Tisza közelsége lehetőséget biztosít a vizet kedvelő, új otthonra vágyó vevő számára.

Jellemzők:
- ház alapja kő, falazata tégla+vályog- víz-, villamosvezetékek cseréje- belső falak rabicolva, hálózva, frissen festve
- 2 külön bejáratú, laminált parkettás szoba
- külön konyha, étkező, járólappal burkolva
- felújított, új sarokkádas fürdőszoba
- külön wc, bidével, felújítva- műanyag bejárati ajtó- új műanyag nyílászárók, redőnyökkel szerelve
- elektromos fűtés- kémény kiépítve kandallónak, cserépkályhának, vagy vegyes tüzelésű kazánnak- fedett terasz került kialakításra tornácos megoldással
- melléképületek, tárolók
- új kerítés- lábazat újrabetonozva- új járda- fedett terasz
További kérdés esetén hívjon bizalommal!
Vevőink részére minden szolgáltatásunk díjmentes!Irodánkban szintén díjmentes hitel-, CSOK PLUSZ, Babaváró, Biztosítások ügyintézése!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

2 szobás családi házak ára Balsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balsa m² ár
242 e Ft
261 e Ft 7%
Ennek az ára
Balsa átlagár
22.5 M Ft m Ft
33.2 m Ft 32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balsa, Pozsonyi utca

Eladó ingatlanok a környékről

Nyíregyháza, Belváros, Legyező utca
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32.9 M Ft
1 szoba
29 m²
Nyíregyháza, Belváros
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.935 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

56 M Ft
2 + 2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Tiszavasvári
Eladó családi ház

Tiszavasvári

19.49 M Ft
3 szoba
159 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

130 M Ft
3 szoba
159 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

122 M Ft
5 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza, Belváros
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

68.757 M Ft
2 + 1 szoba
57 m²
Nyíregyháza, Belváros, Mező utca
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.5 M Ft
3 szoba
68 m²
Nyíregyháza, Belváros, Erdő sor
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Nyírbátor
Eladó családi ház

Nyírbátor

18.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Vásárosnamény
Eladó családi ház

Vásárosnamény

10 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Tiszanagyfalu