NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Balatonszabadi

+ 7 kép 1/10
94 900 000 Ft94.9 M Ft 958 586 Ft/m2
4 szoba
99 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Joó Tímea
Openhouse Miskolc

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az Openhouse Siófok kínálatában eladó a #177936 hivatkozási számú balatonszabadi családi ház.

Ha unod a zsúfolt part menti utcákat, de nem akarsz messzire menni a Balatontól, akkor ez a Balatonszabadiban található modern családi ház neked készült.
Csak 4 km a Balaton-part, pár perc autóval, mégis minden nap csend és tiszta levegő vár hazaérve.

A ház nem tucatáru – tégla építésű, szigetelt, 3 rétegű nyílászárókkal, gáz-cirkó padlófűtéssel, hőszivattyúval (H tarifa) és hűtő-fűtő klímával készült.
Energiahatékony, átgondolt, és a rezsi sem fog meglepetést okozni.

A központi tere egy világos, amerikai konyhás nappali, ahol együtt lehet főzni, beszélgetni, nevetni – ez a ház igazi szíve.
Ehhez jön még 3 hálószoba, fürdő WC-vel, külön vendég-WC, kamra, dupla kocsibeálló és egy terasz, ahol esténként elfér egy pohár bor és egy kis balatoni szellő.

A környék pedig élhető: iskola, óvoda, és közvetlen buszjárat Siófokra – így nemcsak nyaralónak, hanem otthonnak is tökéletes.

Ez a ház nem csupán négy fal és egy tető – ez egy okosan megépített, szerethető otthon, ami készen áll, hogy valaki végre belakja.

Balatonszabadi. Csend. Modern kényelem. Balaton a közelben. Kell ennél több?

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó balatonszabadi családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #177936

Az Openhouse Siófok tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Irányár: 94900000 Ft
Érd.: Joó Tímea +36204040447, Email: timea.joo@oh.hu, www.oh.hu

Referencia szám: 177936

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Balatonszabadiban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonszabadi m² ár
959 e Ft
950 e Ft -1%
Ennek az ára
Balatonszabadi átlagár
94.9 M Ft m Ft
100.1 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonszabadi

Eladó családi házak a környékről

Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonszabadi
Eladó családi ház

Balatonszabadi

149.99 M Ft
3 szoba
137 m²
Balatonszabadi
Eladó családi ház

Balatonszabadi

62.5 M Ft
4 szoba
101 m²
Bábonymegyer
Eladó családi ház

Bábonymegyer

19.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

77 M Ft
7 szoba
120 m²
Balatonszabadi
Eladó családi ház

Balatonszabadi

69.5 M Ft
6 szoba
138 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

130 M Ft
4 + 2 szoba
200 m²
Balatonföldvár
Eladó családi ház

Balatonföldvár

223 M Ft
2 + 2 szoba
184 m²
Balatonszabadi
Eladó családi ház

Balatonszabadi

120 M Ft
4 szoba
102 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

139 M Ft
9 szoba
175 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Balatonberény
Eladó családi ház

Balatonberény

128 M Ft
3 + 1 szoba
121 m²
Balatonszabadi
Eladó családi ház

Balatonszabadi

65 M Ft
4 szoba
148 m²
Balatonszabadi
Eladó családi ház

Balatonszabadi

225 M Ft
3 szoba
132 m²
Balatonszabadi
Eladó családi ház

Balatonszabadi

94.9 M Ft
4 szoba
98 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

620 M Ft
12 szoba
1300 m²
Balatonszabadi
Eladó családi ház

Balatonszabadi

225 M Ft
3 szoba
132 m²
Látrány