Seven Pearl

Eladó családi ház
Balatonkeresztúr, Dózsa György u. 29

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
145 000 000 Ft145 M Ft 966 667 Ft/m2
5 szoba
150 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 920 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Luxus
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 777
Gyulavári Ingatlan
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Szeretne a Balatonnál élni? Egy kényelmes, zöld, 920 nm-s telken egy nagy diófa alatt pihenni délutánonként, miközben a gyerekek vidáman szaladgálhatnak, pancsolhatnak a kertben? Egy újépítésű, modern, minden igényt kielégítő, elhanyagolható rezsivel működtethető, 5 szobás, földszintes családi házban nyaralni egész további életében? Kerékpárral 5 perc alatt, gyalog 15 perc alatt a Balatonban fürödni?
Semmi szűk zsebkendőparcella, semmi zsúfoltság, és hangzavar a sok nyaralótól, csak nyugalom, és kikapcsolódás, mégis központi elhelyezkedés!
Tekintse meg kínálatunk egyik legszebb, legjobb lokációval rendelkező ingatlanát! Ez a 2024-ben épült, duplakomfortos, teljes közműves, duplagarázsos ház ideális otthona vagy nyaralója lehet családjának.
A korszerű, szigetelt (15 cm) ház, hőszivattyúval, padlófűtéssel felszerelt, felső kategóriás inverteres klímával ellátott (H tarifa). A nyílászárók műanyagból készültek, 3 rétegű szigetelt üvegezéssel, elektromos redőnyökkel, szúnyoghálókkal felszereltek.
A ház mellett elhelyezkedő, 24 nm-s fedett terasz lehetőséget biztosít a kerti pihenésre tűző nap, vagy eső esetén is. A terasz egy nagy méretű tolóajtón keresztül gyakorlatilag összeköthető a ház tágas, napfényes nappalijával.
A ház hátsó, udvar felőli részében egy jakuzzis pihenő helyiség, zuhanyzós fürdővel, WC-vel felszerelve, egy tároló, egy kétállásos garázs kapott helyet. A házba lépve balra egy önálló apartman található, melyben saját konyha, zuhanyzós, WC-s fürdőszoba van. Jobbra a nappali-étkező-konyha funkcióval ellátott legnagyobb térből az utca irányába pedig egy közlekedőn keresztül megközelíthető három szoba, egy kádas fürdőszoba, és a háztartási helyiség.
A bejutás az utcáról elektromos kis, és nagykapun keresztül lehetséges. A házat WIFI-s kamerarendszer védi. A kertben engedélyezett ásott kút.
Irányár: 145.000.000,- Ft
Az ingatlan tehermentes, rendezett tulajdonviszonyokkal rendelkezik, szerződéstől számított 3 hónapon belül költözhető.
A szerződéshez ügyvédi jogi szolgáltatással állunk rendelkezésére.
További információért hívjon! Időpont egyeztetést követően szívesen megmutatom az ingatlant.
VEVŐKÖRÜNKNEK FOLYAMATOSAN KERESÜNK ELADÓ - BÉRBEADÓ INGATLANOKAT! Ha szeretné ingatlanát értékesíteni, keressen!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

5 szobás családi házak ára Balatonkeresztúron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonkeresztúr m² ár
967 e Ft
925 e Ft -4%
Ennek az ára
Balatonkeresztúr átlagár
145 M Ft m Ft
176.4 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonkeresztúr, Dózsa György u. 29

Eladó családi házak a környékről

Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

620 M Ft
12 szoba
1300 m²
Bábonymegyer
Eladó családi ház

Bábonymegyer

19.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

126 M Ft
6 szoba
120 m²
Balatonkeresztúr
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

64.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Balatonkeresztúr
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

41.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

330 M Ft
12 szoba
0 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

49.9 M Ft
4 szoba
138 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

135 M Ft
7 + 2 szoba
250 m²
Balatonkeresztúr
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

144 M Ft
6 szoba
237 m²
Balatonkeresztúr
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

189 M Ft
6 szoba
120 m²
Balatonkeresztúr
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

89 M Ft
3 szoba
63 m²
Balatonkeresztúr
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

189 M Ft
6 szoba
120 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

139 M Ft
9 szoba
175 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

89.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Balatonkeresztúr
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

125 M Ft
7 szoba
170 m²
Balatonkeresztúr
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

86 M Ft
1 + 3 szoba
80 m²
Balatonkeresztúr
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

85 M Ft
3 + 2 szoba
115 m²
Balatonkeresztúr
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

90 M Ft
4 szoba
82 m²
Balatonkeresztúr