Astora Márvány8

Eladó családi ház
Balatonfenyves

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 11 kép 1/14
159 000 000 Ft159 M Ft 1 223 077 Ft/m2
5 szoba
130 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Telekméret: 431 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 238
Laczkó Gábor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Balatonfenyvesen, a vízparttól 60 méterre egy kiváló állapotú családi ház.

A telek 431 m2-es, könnyen karbantartható és gyönyörűen parkosított. Tökéletes választás azoknak, akik a Balaton parttól csupán egy perces séta távolságra keresnek házat.

Az ingatlan főbb jellemzői:
- 110 m2-es két szinten
- első és hátsó fedett teraszok - összesen 35 m2
- parkolás 5-6 autónak a térkövezett beállóban lehetséges
- hőszigetelt nyílászárók szúnyoghálóval és redőnyökkel
- födém 15 cm szigeteléssel
- az ingatlan 1999-ben téglából épült, zsindelytető fedéssel.
- fűtése kombi gázkazánnal, radiátoros hőleadással, hűtő-fűtő klímákkal és egy Zsolnay cserépkályhával lehetséges
- az ingatlan családi ház besorolású
- a két lakrész, a földszint és a tetőtér egy tolóajtóval teljesen elszeparálható, külön bejárattal, ideális akár kiadásra is

Elosztása:
Földszint: két szoba, mindkettő saját, zuhanyzós fürdővel, nappali-konyha étkezővel, nagy terasszal
Tetőtér: három szoba, mindhárom saját, zuhanyzós fürdővel, nappali-konyha-étkező

A Balatonfenyvesi központi szabadstrand 1 km hosszú sétánnyal, kikötővel, büfékkel, éttermekkel 15 perces sétára.

Balatonfenyvesen bevásárlási lehetőségek, mint pl. Aldi, Coop, és számtalan szezonális üzlet megtalálható, ugyanúgy iskola, óvoda, háziorvos, fogorvos, gyógyszertár, posta és éttermek.

Ha felkeltettem érdeklődését ezzel a remek otthonnal kapcsolatban, kérem keressen elérhetőségeim egyikén.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

5 szobás családi házak ára Balatonfenyvesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonfenyves m² ár
1223 e Ft
828 e Ft -48%
Ennek az ára
Balatonfenyves átlagár
159 M Ft m Ft
170.2 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonfenyves

Eladó családi házak a környékről

Balatonberény
Eladó családi ház

Balatonberény

128 M Ft
3 + 1 szoba
121 m²
Balatonföldvár
Eladó családi ház

Balatonföldvár

223 M Ft
2 + 2 szoba
184 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

79.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

96 M Ft
6 szoba
160 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

180 M Ft
8 szoba
200 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

330 M Ft
12 szoba
0 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

56.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

145 M Ft
9 szoba
162 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

94.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

250 M Ft
12 szoba
260 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

49.9 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

299 M Ft
18 szoba
440 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

78.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

94.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

139 M Ft
9 szoba
175 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

89.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

78 M Ft
5 szoba
101 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²