Astora Márvány8

Eladó családi ház
Balatonboglár, 1. emelet

+ 12 kép 1/15
69 000 000 Ft69 M Ft 1 210 526 Ft/m2
2 szoba
57 m²
1. emelet
építés éve:2002

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 60 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 775
Kuti Dávid
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó egy 4 apartmanos apartmanház emeleti 57 m2-es lakása. Az apartmanház minden lakása kétszobás, szobánként klimatizált. Az apartmanok világosak, napfényesek, de a nyári forróság ellen redőnyökkel szerelt. Fűtésük központi gázkazánnal történik. Mindegyik szobához tartozik egy zuhanyzós fürdőszoba és egy erkély. A lakóterek központi helyisége az amerikai konyhás nappali.
Az ingatlan népszerűségét fémjelzi az évenkénti teltházas szezon. A közelben vendéglő, orvosi rendelő, gyógyszertár, bevásárlóközpont található, a Kodály strand gyalog 600m.
Az épület mindegyik apartmanját eladásra kinájuk, illetve a teljes ingatlan egyben is megvásárolható. További lehetőség a szuterénben kialakított vendéglátó egység, ami más egyéb vállakozásra is használható.
Érdeklődj még ma, és találd meg új otthonod, nyaralód vagy vállakozásod Balatonbogláron!
Bővebb információért, megtekintésért keress telefonon!
Kuti Dávid
M316807

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Balatonbogláron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonboglár m² ár
1211 e Ft
886 e Ft -37%
Ennek az ára
Balatonboglár átlagár
69 M Ft m Ft
170.7 m Ft 60%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonboglár, 1. emelet

Eladó családi házak a környékről

Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

77 M Ft
7 szoba
120 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

299 M Ft
10 szoba
255 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

330 M Ft
12 szoba
0 m²
Bábonymegyer
Eladó családi ház

Bábonymegyer

19.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

89.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

49.9 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

89.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

147 M Ft
7 + 3 szoba
310 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

129.99 M Ft
11 szoba
340 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

135 M Ft
7 + 2 szoba
250 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

89 M Ft
4 szoba
120 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

299 M Ft
10 szoba
255 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

250 M Ft
12 szoba
260 m²
Balatonberény
Eladó családi ház

Balatonberény

128 M Ft
3 + 1 szoba
121 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

126 M Ft
6 szoba
120 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

89.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

158 M Ft
5 szoba
210 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház