Oasis Residence

Eladó családi ház
Balatonalmádi

+ 7 kép 1/10
289 000 000 Ft289 M Ft 1 926 667 Ft/m2
4 szoba
150 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 750 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 217
Pintér Gábor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179292 hivatkozási számú balatonalmádi családi ház.

Balatoni panorámás, prémium ikerház eladó!

Eladásra kínáljuk egy új építésű, magas műszaki tartalommal készülő ikerház „A” oldalát, amely 151 m² hasznos alapterülettel, átgondolt térszervezéssel és lenyűgöző balatoni kilátással várja új tulajdonosát Balatonalmádiban.

Átgondolt elrendezés – maximális kényelem

Az ingatlan három szinten kínál kényelmes életteret:

Szuterén szint

Dupla garázs

Gépészeti helyiség

Tárolási lehetőség

Földszint (kb. 70 m²)

Előtér és lépcsőház

Fürdőszoba

Tágas, világos nappali–konyha–étkező egy légtérben, közvetlen kertkapcsolattal

Emelet

3 különnyíló hálószoba

Közlekedő

Gardrób

Fürdőszoba

Külön WC

Prémium felszereltség

Az otthon kialakításánál a korszerű technológia és a magas komfortszint volt a fő szempont:

Napelem rendszer

Klíma

Jakuzzi

Energiatakarékos gépészet

Minőségi burkolatok és anyaghasználat minden helyiségben

Kert és környezet

Az ingatlanhoz parkosított, gondozott kert tartozik, amely tökéletes helyszíne a pihenésnek, családi és baráti összejöveteleknek.
A Balatonra nyíló panoráma a mindennapok részévé válik, legyen szó reggeli kávéról vagy esti kikapcsolódásról.

Összegzés

Ez az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik:

modern, új építésű otthont keresnek

nem szeretnének kompromisszumot kötni minőség és felszereltség terén

fontos számukra a balatoni panoráma és az értékálló befektetés

Minden igényt kielégítő, hosszú távra tervezett otthon – a Balaton közelében.

A tulajdonos beszámít egyéb ingatlant, autót a vételárba.

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó balatonalmádi családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #179292

Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Balatonalmádiban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonalmádi m² ár
1927 e Ft
1254 e Ft -54%
Ennek az ára
Balatonalmádi átlagár
289 M Ft m Ft
172.8 m Ft -67%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonalmádi

Eladó családi házak a környékről

Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

159.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Csopak
Eladó családi ház

Csopak

266 M Ft
9 szoba
350 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

349 M Ft
12 szoba
485 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

80 M Ft
3 + 3 szoba
112 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

159 M Ft
6 szoba
245 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

349 M Ft
10 szoba
400 m²
Lesencetomaj
Eladó családi ház

Lesencetomaj

90 M Ft
5 + 1 szoba
180 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

149 M Ft
6 + 1 szoba
243 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

349 M Ft
12 szoba
485 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1740.333 M Ft
9 szoba
2250 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

89.9 M Ft
4 szoba
72 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

55 M Ft
4 + 2 szoba
113 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

265 M Ft
6 szoba
220 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

299 M Ft
7 szoba
240 m²
Csopak
Eladó családi ház

Csopak

152 M Ft
5 szoba
88 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

79.9 M Ft
5 szoba
165 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

330 M Ft
4 szoba
249 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

139.8 M Ft
4 szoba
157 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

499 M Ft
6 szoba
220 m²
Monoszló
Eladó családi ház