City Pearl

Eladó családi ház
Balatonalmádi

+ 17 kép 1/20
119 900 000 Ft119.9 M Ft 1 303 261 Ft/m2
4 szoba
92 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Telekméret: 1428 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998448
Kristóf Beáta
Duna House - Dabas

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Képzelje el, hogy reggelente a teraszról a Balaton végtelen kékjében gyönyörködik, miközben a madarak csicsergése és a lágy szellő üdvözli a napot. Ez az otthon nem csupán egy ház – egy életérzés, ahol a természet közelsége és a kényelem tökéletes harmóniában találkozik.

Balatonalmádiban, egy 1428 m²-es, örökpanorámás telken található ez a 92,5 m²-es, déli tájolású,téglaépítésű, szigetelt családi ház, amely nappalijával és három hálószobájával minden generáció számára meghitt otthont biztosít. Az ingatlan az évek során folyamatos gondoskodásban részesült: új tető, korszerűsített fűtési és vízrendszer gondoskodik a hosszú távú biztonságról és komfortérzetről.

Az otthon melege télen a gázkazánnal, radiátoros hőleadással, míg a meleg víz villanybojlerrel biztosított. A betonúton megközelíthető telken minden adott a kényelmes élethez: 15 m²-es önálló garázs, 36 m²-es pince, egy hangulatos kis borospince, terméskő lábazat, fúrt kút, és 380V-os áramellátás.

Ez a ház nem csupán falak és szobák összessége, hanem egy hely, ahol emlékeket lehet építeni, ahol a családi összejövetelek a Balaton csillogó vizére nézve válnak felejthetetlenné. Ha olyan otthont keres, amely a természet szépségét, a nyugalmat és az igazi balatoni életérzést nyújtja, akkor megtalálta.

Amennyiben hitelre lenne szüksége, kiváló, szakmailag felkészült kollégánkkal a Credipasstól Ingyenes és Bankfüggetlen szaktanácsadás keretén belül biztosan megtalálják a lehető legkedvezőbb, személyre szabott konstrukciót.

További kérdés esetén állok szíves rendelkezésükre hétvégén is, a megadott elérhetőségek bármelyikén.

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Balatonalmádiban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonalmádi m² ár
1303 e Ft
1254 e Ft -4%
Ennek az ára
Balatonalmádi átlagár
119.9 M Ft m Ft
172.8 m Ft 31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonalmádi

Eladó családi házak a környékről

Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

299 M Ft
7 szoba
240 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

249.99 M Ft
13 szoba
480 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

172.02 M Ft
4 szoba
160 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

449.9 M Ft
9 szoba
478 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

149 M Ft
6 + 1 szoba
243 m²
Csopak
Eladó családi ház

Csopak

152 M Ft
5 szoba
88 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

159 M Ft
6 szoba
245 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

55 M Ft
4 + 2 szoba
113 m²
Balatonalmádi, Vidovszky Béla utca
Eladó családi ház

Balatonalmádi

220 M Ft
4 szoba
155 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

39.9 M Ft
4 + 1 szoba
148 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

114 M Ft
5061 m²
127 m²
Csabrendek
Eladó családi ház

Csabrendek

98 M Ft
9 szoba
600 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

83.3 M Ft
3 szoba
98 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

205 M Ft
6 szoba
338 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

80 M Ft
3 + 3 szoba
112 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

349 M Ft
12 szoba
485 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1740.186 M Ft
9 szoba
2250 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

330 M Ft
4 szoba
249 m²
Csopak
Eladó családi ház

Csopak

266 M Ft
9 szoba
350 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház