Metrodom

Eladó családi ház
Baja

+ 2 kép 1/5
210 000 000 Ft210 M Ft 1 050 000 Ft/m2
4 szoba
200 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 1100 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 327
Farkas Gergő
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ÚJÉPÍTÉSŰ, PRÉMIUM OTTHON BAJÁN – MODERN ÉLETSTÍLUS, AZONNAL SZERETHETŐ!

Baján, csendes környezetben kínálunk megvételre egy 2026-ban épülő, modern kialakítású, egyszintes családi házat, amely minden szempontból a mai igényekre lett tervezve.

A 200 m²-es lakótér tágas, világos terekkel vár, ahol az amerikai konyhás nappali a családi élet központja. A délnyugati tájolásnak köszönhetően egész nap fényárban úszik az otthon, a 20 m²-es terasz pedig tökéletes helyszín a pihenéshez vagy baráti összejövetelekhez.

A ház egy 1100 m²-es telken helyezkedik el, kertkapcsolatos kialakítással, így bőven jut hely akár medencének, játszótérnek vagy egy hangulatos kerti kiülőnek is.

Főbb jellemzők:
– 4 külön nyíló szoba, ideális családoknak
– energiatakarékos hőszivattyús fűtés
– dupla komfort a maximális kényelemért
– saját garázs + elektromos autó töltési lehetőség
– akadálymentes kialakítás
– modern, beton szerkezet, minőségi kivitelezés

Az ingatlan 4 hónapon belül birtokba vehető, így akár rövid időn belül költözhető, új otthonává válhat.

Irányár: 210.000.000 Ft

Ez az ingatlan tökéletes választás, ha új építésű, alacsony fenntartású, modern otthont keresel Baján, kompromisszumok nélkül.

Ne maradj le róla – keress bizalommal és nézd meg élőben is! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395314

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Baján

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Baja m² ár
1050 e Ft
431 e Ft -143%
Ennek az ára
Baja átlagár
210 M Ft m Ft
60 m Ft -250%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Baja

Eladó családi házak a környékről

Baja
Eladó családi ház

Baja

69.99 M Ft
5 szoba
120 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

11 M Ft
2 szoba
64 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

16.8 M Ft
2 szoba
65 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

49 M Ft
5 + 1 szoba
120 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

195 M Ft
5 szoba
205 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

79.8 M Ft
6 szoba
156 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

350 M Ft
1 szoba
3826 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

92 M Ft
6 szoba
176 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

34.5 M Ft
2 szoba
90 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

22.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét