River Life

Eladó családi ház
Baja

+ 10 kép 1/13
64 900 000 Ft64.9 M Ft 662 245 Ft/m2
3 szoba
98 m²
építés éve:1972

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 990 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 562
Korhammer Norbert
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Baja egyik legkedveltebb részén, az alvégi városrészen eladó, egy gyönyörűen felújított, klimatizált 98 nm-es családi ház. A kiváló elrendezésű ingatlanban megtalálható egy praktikus amerikai stílusú nappali-konyha-étkező, beépített, gépiesített konyhabútorral, 3 szoba, 2 fürdőszoba (az egyik fürdőszobában nagy méretű, kényelmes sarokkád, a másikban pedig zuhanyzó található), és egy gardrób is. Az egyik szoba igény szerint akár ketté is osztható. Az ingatlanhoz tartozik egy új építésű tágas dupla garázs, illetve egy modern, klimatizált iroda is, mosdóval. A 350 nm-es gyönyörű udvaron megtalálható egy különálló, féltetővel rendelkező fedett terasz. A ház kiváló választás családosok, kisgyermekesek számára is, illetve azok számára is ajánlom, akik szeretik a természetes környezetet, a jó levegőt, de nem szeretnének lemondani a közeli város nyújtotta kényelemről. Továbbá tartozik az ingatlanhoz egy 700 nm-es telket is, mely igény szerint hasznosítható.
További információért vagy megtekintésért keressen bizalommal! M297877

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 28. Utoljára módosítva: 2026. 04. 27.

3 szobás családi házak ára Baján

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Baja m² ár
662 e Ft
507 e Ft -31%
Ennek az ára
Baja átlagár
64.9 M Ft m Ft
51.9 m Ft -25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Baja

Eladó családi házak a környékről

Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

25.99 M Ft
2 szoba
75 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

29 M Ft
4 szoba
156 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

59.9 M Ft
5 szoba
157 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

49 M Ft
5 + 1 szoba
120 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

350 M Ft
1 szoba
3826 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

11 M Ft
2 szoba
64 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

56.925 M Ft
3 szoba
130 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

92 M Ft
6 szoba
176 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

96.5 M Ft
6 szoba
278 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

195 M Ft
5 szoba
205 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

16.8 M Ft
2 szoba
65 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

16.8 M Ft
2 szoba
65 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138