Astora Art House

Eladó családi ház
Baja

+ 17 kép 1/20
67 900 000 Ft67.9 M Ft 798 824 Ft/m2
3 szoba
85 m²
építés éve:1976

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 200 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3679815005
Tresz Péter
Duna House Baja-Szekszárd

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Baján közel a belvároshoz központi helyen 85 m2-es 3 szobás teljeskörűen, igényesen felújított tégla családi ház 200 m2-es telken eladó.A HÁZAz ingatlan 1976-ban épült beton alapra blokktéglából, egy harmada alatt lakhatásra alkalmas szuterén található.A tetőtér betonozott, beépítésre elő van készítve ~ a közmű felállások ki vannak alakítva / víz, villany, fűtés /.A ház 2024-25-ben teljeskörű felújításon, korszerűsítésen esett át ~ a nyílászárók 3 rétegű üvegezésű Gelan tipusúak alúminium redőnnyel felszerelve, a belső ajtók egyedi gyártásúak fából készültek, a teljes víz- és villanyrendszer újra lett kiépítve, a fűtés padlófűtés, két szobában radiátorral kombinálva, a melegvíz ellátást szintén a Brötje német gázkazán biztosítja,a burkolat két szobában lamináltpadló, a többi helyiségben hidegburkolat. Az ingatlan 10 cm-es külső szigetelést kapott. A szigetelésnek és a háromrétegű nyílászáróknak köszönhetően a ház nagyon kis rezsijű, a belső klíma télen - nyáron kellemes.A személyautónak beállási lehetőség lett kialakítva, amely távirányítós kapun keresztűl közelíthető meg.Amennyiben a hírdetés felkeltette az érdeklődését, kérem hívjon!

Referencia szám: HZ044013-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Baján

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Baja m² ár
799 e Ft
521 e Ft -53%
Ennek az ára
Baja átlagár
67.9 M Ft m Ft
54.5 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Baja

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

54 M Ft
5 szoba
116 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

69.99 M Ft
5 szoba
120 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

59.9 M Ft
5 szoba
157 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

49 M Ft
5 + 1 szoba
120 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

11 M Ft
2 szoba
64 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

12 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

72.9 M Ft
3 szoba
114 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

350 M Ft
1 szoba
3826 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

56.925 M Ft
3 szoba
130 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

16.8 M Ft
2 szoba
65 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

36.9 M Ft
5 szoba
71 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

25.99 M Ft
2 szoba
75 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét