City Pearl

Eladó családi ház
Baja

+ 17 kép 1/20
48 999 999 Ft49 M Ft 350 000 Ft/m2
5 szoba
140 m²
építés éve:1973

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1349 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 345
Hován Sándor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegyében, Baján egy kétszintes, 140 m2-es családi házat. A telek területe 1349 m2. Az ingatlan két belépőből, négy tágas hálószobából, egy nappaliból, egy konyha-étkezőből, egy nappali-konyha-étkezőből, két kamrából, két fürdőszoba+fürdőszobából nyíló wc-ből és egy közlekedőből áll. A két emelet külön lakhatásra is alkalmas (kétgenerációs). A házban található klíma, a fűtés pedig igény szerint gázkonvektorral, klímával, elektromos fűtőpanellel és kandallóval is egyaránt megoldható.
Az udvarban melléképületek, valamint állattartásra alkalmas ólak találhatóak. A melléképületek ipari árammal rendelkeznek. Az udvarban fedett autóbeálló és nyári konyha található nagyobb helyiségekkel, alatta pince került kiépítésre. Diófa és császárfa van a kertben és az udvarban. A kert kertészkedésre alkalmas.

Keressen bizalommal, ha az ingatlan felkeltette az érdeklődését!

Teljeskörű és díjmentes hitelügyintézéssel, pénzügyi tanácsadással és energetikai tanúsítvány készítésével kapcsolatban is az Önök rendelkezésére állunk!

48999999 Ft

Referencia szám: M271526

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Baján

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Baja m² ár
350 e Ft
423 e Ft 17%
Ennek az ára
Baja átlagár
49 M Ft m Ft
78.5 m Ft 38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Baja

Eladó családi házak a környékről

Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

350 M Ft
15 szoba
3826 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

69.99 M Ft
5 szoba
120 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

22.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

350 M Ft
1 szoba
3826 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

16.8 M Ft
2 szoba
65 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

12 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

11 M Ft
2 szoba
64 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

36.9 M Ft
5 szoba
71 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

34.5 M Ft
2 szoba
90 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

72.9 M Ft
3 szoba
114 m²
Dunavecse
Eladó családi ház