Oasis Residence

Eladó családi ház
Albertirsa

+ 6 kép 1/9
72 980 000 Ft72.98 M Ft 947 792 Ft/m2
4 szoba
77 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Telekméret: 865 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998429
Kollát Renáta
Duna House - Vecsés

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

EGYEDI AJÁNLAT!!
ALACSONY REZSIKÖLTSÉGŰ ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZFÉL ELADÓ, 866 m2-es telken.

Megbízható kivitelező,  több mint 20 éves tapasztalattal, sok referencia munkával!

Alkalmas CSOK felhasználásra, illeték kedvezményre, és az 5 % áfa önerőként való beszámítására.

77 m2 alapterületű, 16.50 m2 garázs, terasz 18 m2.  Közös fal nincs a szomszéddal. Az ingatlan elhelyezése nem utcafronti, erdős részre néző kilátással.

EXTRÁK:
8kw-os hőszivattyú, H tarifás villanyóra, 3.5 kw-os klíma, antracit színű redőny, fehér elektromos garázskapu, 15 cm-es szigetelés, utca fronti kerítés az árban!

Kialakítás:3 szoba, konyha+étkező+nappali, fürdő, külön wc, közlekedő, előtér, 2 terasz, garázs.
Fűtése 8 kw-os egyfázisú hőszivattyúval, padló fűtéssel.

Az épület külső határoló falai 30 cm Porotherm N+F blokkból falazottak (hőszigetelő habarccsal), 15 cm-es hőszigetelő vakolatrendszerrel ellátva. A belső teherhordó falak 25 cm-es Porotherm téglából falazottak. A válaszfalak Porotherm 10 N+F kerámia válaszfaltéglából falazott kivitelben, 10 cm-es vastagságban készülnek. A járdák és a gépkocsibehajtó beton térkő elemekből készülnek.
Hidegburkolat 5000Ft/m2 melegburkolat 3500 Ft/ m2 áron választható. Kád 55 000 Ft, beltéri ajtók 95 000 Ft értékben.

Antracit lábazat, antracit tető, fehér homlokzat.

Műszaki tartalom nálam, az ár kulcsrakész állapotra vonatkozik.

Átadás: 2023. év vége

Hitel ügyintézés, ügyvédi közreműködés egy helyen! Rugalmasan egyeztethető időpont!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Albertirsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Albertirsa m² ár
948 e Ft
697 e Ft -36%
Ennek az ára
Albertirsa átlagár
72.98 M Ft m Ft
80.2 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Albertirsa

Eladó családi házak a környékről

Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

67.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

73.98 M Ft
4 szoba
77 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

53.5 M Ft
3 szoba
130 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

64.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Albertirsa, Köztársaság utca
Eladó családi ház

Albertirsa

49.9 M Ft
4 szoba
136 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

42 M Ft
4 szoba
103 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

44.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

23.5 M Ft
2 szoba
90 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

9.99 M Ft
1 szoba
48 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

62 M Ft
3 szoba
75 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

67 M Ft
3 szoba
121 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

36.5 M Ft
2 szoba
75 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

42.9 M Ft
4 szoba
87 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

54 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

23.5 M Ft
2 szoba
84 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

9.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Sződ
Eladó családi ház