Eladó családi ház
Albertirsa
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó családi ház leírása
ALBERTIRSA - ÚJÉPÍTÉSŰ -ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZZÁRT, 7 LAKÁSOS LAKÓPARK JELLEGŰ KÖRNYEZETBEN3 HÁLÓSZOBA - HATALMAS AMERIKAI KONYHÁS NAPPALI2 FÜRDŐSZOBASPEJZ ÉS HÁZTARTÁSI HELYISÉGFEDETT TERASZAlbertirsán, igényesen kialakított új lakópark jellegű környezetben kínáljuk eladásra ezt a modern, önálló családi házat!Egy 7 házból álló, lakópark jellegű környezetben épül, közös elektromos kapuval, vendégparkolókkal és aszfaltozott belső úttal. A területen közvilágítás kerül kiépítésre, + minden háznál előkészített kábelezéssel az udvari világításhoz. A 7 házból egy már elkelt, hat még elérhető. A fennmaradó 6 ingatlanból 1 -nek az építkezése már megkezdődött, a várható befejezés: 2026 augusztusA többi ingatlan várható befejezése: a szerződéskötéstől számított 1 éven belül.Műszaki tartalom stabil, modern szerkezet és kifinomult kivitelezés:- Falazat: 30-as tégla- Szigetelés: 10 cm homlokzati és 10 cm aljzatszigetelés, a födémben 20 cm kőzetgyapot- Tetőszerkezet: fafödémes, könnyűszerkezetes tetőváz- Tetőhéjazat: cserép (alapvetően piros, de opcionálisan választható)- Homlokzat színe: bodzás (de szintén választható)- OSB-vel borított padlás, pakolásra kiválóan alkalmas- Két légkamrás, 3 rétegű műanyag nyílászárók - redőnnyel és szúnyoghálóval- Hőszivattyús padlófűtés - 1 fázis 32A + H-tarifa 25A, plusz villanybojler- Előkészítés elektromos kapunak, riasztónak, kaputelefonnak- Burkolatok 7 000 Ft/m² áron választhatókKülső kialakítás:- Betonos járda a kiskaputól a bejárati ajtóig- Térkövezett gépkocsi-beálló- Szegélykővel határolt, kaviccsal feltöltött perem a házfal mellett- 3D oldalkerítések és modern utcafronti kerítésKözművek (víz, csatorna, villany) bevezetve.A várható átadás 2026 augusztusában.A 7 házból 6 még választható. Igényes környezet, jó elrendezés, rendezett lakóparki környezet ide érdemes költözni.Érdeklődés esetén alaprajzot, részletes műszaki tartalmat és helyszíni bejárást is biztosítok.A hirdetésben feltüntetett képek egy része látványterv.
Érd.: Rizmayer Mária +36202114504 email: rizmayer.maria@dh.hu
Referencia szám: HZ085167
Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 01.
4 szobás családi házak ára Albertirsán
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Albertirsa