Aerogate Homes

Eladó családi ház
Albertirsa, Bethlen utca

+ 7 kép 1/10
21 500 000 Ft21.5 M Ft 477 778 Ft/m2
1 szoba
45 m²
építés éve:1940

Részletes adatok

Telekméret: 963 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3653999334
Csobai Lászlóné
Duna House - Cegléd

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Albertirsa központjában kínálok megvételre egy 45 nm alapterületű össz közműves felújítandó családi házat, 936 nm kerttel.

A telken belül van egy 30 nm alapterületű mellék épület mely kialakítható még egy lakrésznek.

Az ingatlanok vegyes falazattal rendelkeznek.

Nyílászárók fából vannak.

Állapotát tekintve foglalkozást igényel de némi fantáziával remek kis házat lehet belőle varázsolni.

A ház melegét gázkonvektor biztosítja.

Központi elhelyezkedésének köszönhetően minden amire a mindennapokban szükség lehet a közelben megtalálható.

Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás családi házak ára Albertirsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Albertirsa m² ár
478 e Ft
517 e Ft 8%
Ennek az ára
Albertirsa átlagár
21.5 M Ft m Ft
17.5 m Ft -23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Albertirsa, Bethlen utca

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

73.98 M Ft
4 szoba
77 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

73.5 M Ft
6 szoba
118 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

42 M Ft
4 szoba
103 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

67.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

42 M Ft
4 szoba
77 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

64.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

67 M Ft
3 szoba
121 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

62 M Ft
3 szoba
75 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház