Avico Greentop

Eladó családi ház
Abádszalók

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 7 kép 1/10
59 200 000 Ft59.2 M Ft 266 667 Ft/m2
5 szoba
222 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 1154 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 734
Kollár Csenge Erszébet
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tágas, kétgenerációs családi ház Abádszalókon!
Eladásra kínálunk Abádszalókon egy 222 m²-es, vegyes falazatú (vályog és tégla) családi házat, amelynek a 121 m²-es főépülete teljeskörű felújításon esett át kívül és belül egyaránt. Az új tulajdonos modern nyílászárókat, friss burkolatokat és új járófelületeket kap, így egy azonnal költözhető otthonba érkezhet.
A főépületben négy külön nyíló szoba, egy tágas nappali amely akár ötödik szobaként is használható, étkező, fürdőszoba, külön WC és konyha található. A konyha beépített bútorzata a vételár részét képezi. A fűtést gázkazán biztosítja, a fűtőtestek pedig teljesen újak. A meleg vizet gázkazán szolgáltatja. A biztonságról kiépített kamerarendszer gondoskodik.
A telek 1154 m²-es, rendezett udvarral, fedett terasszal, újonnan kialakított járdával és kocsibeállóval. A melléképületek között helyet kapott két tároló, egy különálló, kisebb ház (felújításra vár), egy nagyobb tároló, amely akár kocsibeállóként is átalakítható. Itt található a pincelejáró is, amely egy 20 m²-es pincéhez vezet.
Az ingatlan elhelyezkedése kifejezetten előnyös a közelben iskola, óvoda, bolt, buszmegálló és benzinkút is megtalálható, így családok számára különösen ideális választás.
Ez a ház kiváló lehetőség nagycsaládosoknak, kétgenerációs családoknak vagy befektetőknek.
Az ingatlan banki hitellel is megvásárolható, független hitel tanácsadással állok rendelkezésére!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 09. Utoljára módosítva: 2026. 04. 12.

5 szobás családi házak ára Abádszalókban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Abádszalók m² ár
267 e Ft
360 e Ft 26%
Ennek az ára
Abádszalók átlagár
59.2 M Ft m Ft
47.9 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Abádszalók

Eladó családi házak a környékről

Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

46.355 M Ft
3 szoba
60 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

34 M Ft
6462 m²
69 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

39.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

12.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

40 M Ft
2 + 1 szoba
112 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

169 M Ft
2 + 2 szoba
194 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

68 M Ft
6 szoba
160 m²
Tiszaföldvár
Eladó családi ház

Tiszaföldvár

25.5 M Ft
2 szoba
140 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

45 M Ft
9 + 1 szoba
242 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

167 M Ft
5 szoba
260 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

51 M Ft
5 szoba
150 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

68 M Ft
2 + 1 szoba
72 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

46.355 M Ft
3 szoba
54 m²
Kőtelek
Eladó családi ház

Kőtelek

11.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Mezőtúr
Eladó családi ház

Mezőtúr

25 M Ft
3 szoba
141 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

12.5 M Ft
1 szoba
60 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

25 M Ft
4 + 1 szoba
200 m²
Jászladány, Fekete Pál utca
Eladó családi ház

Jászladány

8 M Ft
2 szoba
53 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

70 M Ft
3 szoba
100 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

15.5 M Ft
3 szoba
78 m²
Abádszalók
Eladó családi ház