River Life

Kiadó üzlethelyiség
Budaörs, földszint

1/2
4 625 000 Ft4625 E Ft / hó 11 563 Ft/m2
400 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 30 073
    Széki Judit
    MEGAHOUSE GROUP : Madárhegyingatlan és Budaörsiházak iroda

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Kiadó üzlethelyiség leírása

    ÜZLETHELYISÉG 400 NM BUDAÖRS

    Budaörsön központi részén 400 nm alapterületű földszinti üzlethelyiség 12.500 EUR +ÁFA / hó bérleti díjért kiadó.
    A bérlemény egy nagyobb épület része, önálló bejárattal rendelkezik, könnyen megközelíthető és jól látható, népszerű üzletek szomszédságában helyezkedik el továbbá saját parkolóhelyekkel rendelkezik.

    Bérleti díj: 31,3 EUR / nm / hó + Áfa
    Közös költség (költségátalány): 1 EUR / nm / hó + Áfa
    Parkolók bérleti díja: 50 EUR / db / hó + Áfa
    Közművek önálló mérőóra alapján fizetendők, a fűtést hőszivattyús rendszer biztosítja.

    Kiváló parkolási lehetőség az üzletsor előtt illetve mögött.
    Rugalmas térkialakítás lehetséges, igény szerint osztható is.
    Bérlési idő minimum 3 év, maximum 5 év.
    Szerződéskötés után 3 hónappal költözhető.

    Az ingatlan könnyen elérhető autóval illetve tömegközlekedéssel is, az M1/M7 autópályák közelében fekszik bevásárlóközpont közelében.

    Ajánlom kereskedelmi egységek, bemutatótermek és különféle szolgáltatók részére.
    További információért, alaprajzért és megtekintésért kérem, keressen bizalommal!

    Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

    üzlethelyiségek ára Budaörsön

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Budaörs m² ár
    12 e Ft
    1199 e Ft 99%
    Ennek az ára
    Budaörs átlagár
    4625 E Ft / hó m Ft
    296 m Ft 98%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Budaörs, földszint

    Kiadó ingatlanok a környékről

    Budakalász, József Attila utca
    Kiadó iroda

    Budakalász

    80 E Ft / hó
    15 m²
    Budaörs
    Kiadó üzlethelyiség

    Budaörs