Kiadó téglalakás, albérlet
Debrecen, Libakert, Viola utca, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó téglalakás, albérlet leírása
Debrecenben a Libakertben, a Viola utcán 4 emeletes társasházban az 1. emeleten, 56 m2-s nappali + 1 szobás, bútorozott, cirkófűtéses felújított, bútorozott, gépesített téglalakás azonnal költözhetően kiadó.
Helyiségei : közlekedő, előszoba + konyha, étkező + spájz + nappali + 1 szoba + kádas fürdőszoba, wc-vel + gardrób + 4 m2 erkély.
Csendes rendezett lépcsőházban, frekventált helyen a Libakert legjobb részén, közel a Belváros a Nagyerdő, a 2-s villamos vonalán van a lakás.
A lakás bútorozott, gépesített, ahogy a képeken is látszik. Fűtése központi fűtés, ( Nika gázkazán ), radiátoros hőleadással. A meleg vizet, új villany boyler állítja elő.
A hálóba, a kihúzható kanapé helyére igény szerint egy franciaágyat hoz a tulajdonos.
Közös ktg. 17.500,- Ft / hó.
Elsődlegesen 1 személynek, párnak, dolgozóknak vagy diákoknak kiadó, mindenképp csendes lakót szeretnének a szomszédok és a tulajdonos! Lehet külföldi is csak beszéljen magyarul.
Bérleti díj : 200.000,- Ft / hó + rezsi + 2 kaució.
Megtekinteni rugalmasan, egyeztetett időpontban !
Bővebb információért, kérem hívjon !
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 04. 29.
2 szobás téglalakások ára Debrecenben
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Debrecen, Libakert, Viola utca, 1. emelet